2726
نه عزیز شما خودت خوب باش کسی بدی نمیکنه  در ضمن داری ی کار اشتباهی میکنی  ک اگ ادامش بدی ...

کار اشتباه نمیشه بگی چی خودم نمیدونم حست میگه کدوم کار که برام خوب نیست 

والا من اینقد خوب بودم بخدا 

نمیدونم جریان چیه انگار خوب باشی عکس جوتب میده 

ولی یه جاری دارم بدجنس همه می خوانش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تا حالا شده چیزی مثل جن ببینی یا صدایی بشنوی یا خوابی؟ کتاب خاصی یا مثلا تمرینات تمرکز انجام دادی؟ ...

جاش نیست ک بگم ولی اره دیدم ..اونروز تاپیک زده بودم چندتا نمکدون اومدن گفتن لباسم چ رنگه تاریخ تولدم کیه و ی دستی زدن منو ضایع کنن تا خود صبح خواب های وجشتناک دیدم و تو خواب خفه شدم ..

حالا جالبه همیشه وقتی کسی ی دستی بزنه جواب اشتباه تو  ذهنمه 

جز چن بار 

کار اشتباه نمیشه بگی چی خودم نمیدونم حست میگه کدوم کار که برام خوب نیست  والا من اینقد خوب بود ...

شما داری کینه میاری تو دلت..

ارامش رو از زندگیت میبری ایطور 

بی اهمیت باش

2728
جاش نیست ک بگم ولی اره دیدم ..اونروز تاپیک زده بودم چندتا نمکدون اومدن گفتن لباسم چ رنگه تاریخ تولدم ...

پس ببین برو دنبالش جای معتبر برو سخنرانی جن گیری و رمالی رائفی پورم گوش بده حتما .من به خاطر خودت میگم واقعا تو ممکنه اذیت بشی ممکنه دارن ازت انرژی میگیرن جن ها مثلا .روت سوار ان . حالا اینا حدسه ولی خب فکر نکن ویژگی اینجوری الکی میشه حتما یه مدت قران پخش کن .به خدا راست میگم جدی بگیر. اگه جن باشه تو شدید آسیب میبینی 

ممنون🌺نمیتونی بگی چند وقت دیگه؟ سال آینده کنکور رشته خوبی قبول میشم؟

ماه دیگ

..خیلی رفتی تو حاشیه کلا درس و ول میکنی انگار 

حواست باشه بشین دسر بخون اگ با روند الانت پیش بری نه کنکور خوبی نمیدی 

ولی اگ درس بخونی صد در صد عالی 

همین الان مجبور شدم جای خوابم عوض کنم..

خب خواهرمن چرا نمیری دنبالش .برو حتما پیش ادم های اگاه  دعای توسل بخون قران پخش کن .خودتو نجات بده .این چیزا که شوخی نیست ببین تو اینده رو نمیگی داری حالی رو میگی که ما نمیدونیم  خب این از ویژگی های جن هست . 

پس ببین برو دنبالش جای معتبر برو سخنرانی جن گیری و رمالی رائفی پورم گوش بده حتما .من به خاطر خودت می ...

من شاید کسی باور نکنه ولی جن میدیدم  یبار سوره جن خوندم توخونه بلند تشک بالشتها افتادن از بالا  ولی باهم حرف نمیزنن 

اره بدجور کینه گرفتم اخه هربار گدشت کردم باز تکرار شده چندسال همینه خسته شدم واقعا

خدا بزرگه ذات خوب خودت رو برای کسی عوض نکن تو خوبی کن بدی دیدی هم مهم نباشه همین ک زندگیت ارامش داشته باشه کافیه

2706