2733
2734
عنوان

متفورمین میخورم انگار ویار دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1149 بازدید | 70 پست
میگن باید در کنارش حتما حتما باید ورزش و تحرک داشته باشی تا لاغر کنی بدون تحرک قرص تنها تاثیر نداره؛ ...

اصلا توان رژيم و ورزش رو ندارم کلا خوابم☹️

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏
دو تا با هم خوب یا جدا مصرف کنم؟

والا بستگی به نظر دکترت داره هر دکتری یجور تجویز میکنه 

من ماه اول یکی صبح یکی ظهر میخوردم 

الان ماه دوم یکی صبح یکی شب میخورم 

بعضیا هم صبح و ظهر و شب روزی سه تا دکترشون بهشون میده.بستگی ب تجویز دکترت داره

برای مادر شدنم صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا توان رژيم و ورزش رو ندارم کلا خوابم☹️

خیلی بده خواب و بی تحرکی 

کلا رحم و تخمدان رو نابود میکنه.من خودمم چاق ام و کم کاری تیروئید دارم و ذاتا تنبلم 

ولی جدیدا خودمو مجبور ب ورزش و پیاده روری و کم خوردن کردم

اگه میخوای باردار بشی حتما باید تحرک داشته باشی. ماساژ زیر شکم با روغن گرم مثل سیاهدونه 

هدف خونرسانی به رحم و تخمدان تا از سردی و تنبلی تخمدان در بیاد 

حتما تحرک داشته باش حتما

2731

من میخورم هیچیم نمیشه یعنی رو من تاثیر ندارع🙁

میشه برام دعا کنی این ماه بی بی چکم مثبت بشه اگه دوست داشتی یک صلواتم مهمونم کن💜🙏مرسی دوست عزیز انشالله شما هم حاجت روا بشی🤲

سلام گلم بله منم مصرف کردم دوماه همینطوری شدم صورتم شده بود سیاااااه حالم بد میشد دلم میخواست همش یه چیزی بخورم احساس میکردم جیگرم آتیش میگیره تو اون دو ماهیی که مصرف کردم باردار نشدم ولی همون ماهی که نخوردم باردار شدم والان هم دوماهمه انشإالله شمام نتیجه بگیری البته من فقط یکی از تخمدان هام حالت تنبلی داشت وپریودام خیلیییی منظم بود😐

یه روزی همه چی درست میشه⁦☹️⁩
اسی کدوم مدل متفورمین رو میخوری؟ایرانی یا خارجیش رو منم برای تنبلی میخورم ولی اشتهام زیادتر شده🙄

من گلوکوفاژ میخورم یه چند روز انزال خوردم خیلی تهوع داشتم ولی گلوکوفاژ بهتره برام هرچند اینم تهوع آوره 

بجا خوندم ک دوتاش خارجی ان والا من فرق ایرانی و خارجی اش رو نمیدونم 

بنظر میرسه همشون تولید داخل ان و تحت لیسانس کشورای دیگه ان

سلام گلم بله منم مصرف کردم دوماه همینطوری شدم صورتم شده بود سیاااااه حالم بد میشد دلم میخواست همش یه ...

ان شاءالله عزیزم.احتمالا تو اون دوماه تاثیر گذاشته رو بدنت ک ماه سوم نتیجه گرفتی 

2738
من میخورم هیچیم نمیشه یعنی رو من تاثیر ندارع🙁

عزیزم باید در کنارش ورزش و پیاده روی هم کرد تا سوخت و ساز بدن بره بالا وگرنه ب تنهایی میگن تاثیرش کم هس

اسی کدوم مدل متفورمین رو میخوری؟ایرانی یا خارجیش رو منم برای تنبلی میخورم ولی اشتهام زیادتر شده🙄

ببخشید پیام قبلی منظورم هگزال بود اشتباه تایپی نوشتم   انزال 

ماه اول ک خوردم اشتهام زیاد بود انگار ولی الان ماه دوم ک میخورم حالمو بد میکنه و کم اشتهام

عزیزم باید در کنارش ورزش و پیاده روی هم کرد تا سوخت و ساز بدن بره بالا وگرنه ب تنهایی میگن تاثیرش کم ...

اون که صد در صد من کلا خیلی لاغرم تنبلیمم خفیفه پی کی او نیستم تحرکمم حتی خوبه 😕 نمیدونم چطور تنبلی گرفتم😬

میشه برام دعا کنی این ماه بی بی چکم مثبت بشه اگه دوست داشتی یک صلواتم مهمونم کن💜🙏مرسی دوست عزیز انشالله شما هم حاجت روا بشی🤲
اون که صد در صد من کلا خیلی لاغرم تنبلیمم خفیفه پی کی او نیستم تحرکمم حتی خوبه 😕 نمیدونم چطور تنبلی ...

اگه رحمت سرد سعی کن گرم نگه اش داری با بستن شال و روسری 

و ترشی و سردی نخوری 

گاهی ممکن لاغر باشی ولی یکم چربی دور شکم داشته باشی ک همین بده و خون خوب ب رحم نمیرسه 

ماساژ زیر دل با روغن گرم مثل روغن سیاهدونه هم خوبه

جالبه من گلوکوفاژ میخورم خیلی وقته،ولی اصلا اشتهام کم نشده که زیادتر هم شده

نمیدونم عزیرم من ماه دوم ک میخورم حالم بده ماه قبل خوب بودم ولی

2706