2726
عنوان

متفورمین میخورم انگار ویار دارم

1136 بازدید | 70 پست

حالم از یخچال و آشپزخونه بهم میخوره و به زور روزا غذا درست میکنم 

کم اشتها شدم خیلی

واقعا اثر متفورمین؟

برای مادر شدنم صلوات بفرستید

اره  

https://harfeto.timefriend.net/16238796983979                                                                       من خیلیاتونو میشناسم 😊😉کاربر جدید نیستم 😃پس سعی کن کمتر دروغ بگی 😎🙃                             ورزش کن!                                                                 سالم بخور😋!                                                           کتاب خوب بخون نه هر کتابی !                                    همیشه سعی کن ی قدم از دیروزت جلوتر                   باشی!                                                                        خودتو دوست داشته باش هر جوری که بلدی این مهم ترین اصل زندگیه!💃👑            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من سه تا در روز میخورم 

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏

برای تنبلی؟ همون که قندخونو تنظیم میکنه؟ بدون نسخه هم میدن؟ چون یبار دکتر برام نوشت من نخریدم 

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
برا چی میخوریش؟ من یه مدت برا پی سی او میخوردم برا همین شب میخوردم تا عوارضشوحس نکنم

برا تنبلی تخمدان 

اضافه وزن هم دارم و قندناشتا هم بالای تقریبا 

روزی دوتا میخورم 

نتیجه گرفتین شما؟

واسه کاهش وزن میخوری؟من قندم پایینه بخورم میرم کما

هم وزنم زیاده هم قندم تو آزمایش ۱۰۰بود ناشتا هم تنبلی تخمدان دارم

قندتون چند بود شما

منم میخام برا کاهش وزن بخورم ولی همش تنبلی میکنم 

😍تا ابد دوستت دارم 😍                      دوباره ترکیدم 🤣 🤣 🤣 گفته بودم این بار بترکونیم با شماره طایفه شوهر میام  😼.                                           ینی من خرم اگه دیگه بیام تو  تاپیک های سیاسی 😒😒😒.                  اصلا همه چی ارزونه همه سرکار میرن مرغ هم بخاطرغیرت خروس گرون شده همه خوشحالن همه واکسن زدن منتظر تعیین وقت جشن پایان کرونا هستن          والا به من چه اصلا 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃    
2706