2733
2734

فردا سونوی ان تی دارم ۱۲ هفته و خورده ایم 

بعد شب نشسته بودیم ینفر بدجور محکم درو میکوبید 

زنگ بالا ک ماییم و پایین ک صاحب خونس و باهم میزدن پشت هم 

صدای در ورودی پایینم بدجور میومد 

ب همسرم گفتم شاید کلید ندارن برو درو واکن شوهرم رفت نگاه کرد پلیس بود 

اول فک کرد پلیس مواد مخدره بعد لباس عوض کرد بره پایین زن صاحب خونه اومد اروم در میزد یواش صداش کردم دستاش شدید میلرزید ب شدت استرسی و داغون بود گفت بچه بزرگش ک پسره متولد ۸۴-۸۵ دعواش شده چاقو زده تو شونه دوستش 

شوهرم اومد بره پایین مامورا شیشه درو شکوندن اومدن تو رفت اورد همه جا رو حتی خونه ما رو تا کمد سه تا مامور گشتن 

مشاور پوست و مو پیج اینستا nazanin_amozegar26       علاقه مند به طب سنتی     دعا کنید مادر چند جین فرزند سالم صالح و مطلح بشم و بارداری راحتی رو طی کنم 

😧

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

تو فکرش نرو به چیزای خوب فکر کن 

من دنیا را طور دیگری میبینم. دنیای من خالص است؛ خالص را اینگونه معرفی میکنم :دنیای من یک بُعد دارد، مثل آب نیست که از ترکیب اکسیژن و هیدروژن باشد؛ مثل الماس است که تنها یک تک ماده ای خالص است؛ با هیچ چیز حل نشده. من شیعه هستم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعد اینکه رفتن بقیه رفتن پایین تا شیشه درو درست کنن من رفتم دستشویی از همسایه کناری شنیدم ک داشت بچشو تحدید میکرد ک چاقو نگیره و فلان گفت ببین فلانی پسرش قتل کرده سر ی چاقو داشتن و اعصاب خوردی تو دعوا ک منجر ب چاقو کشی شده 

اینو گفت من وا رفتم پسر صاحب خونمون خیلی ریزه و کوچیکه بهش نمیاد اصلا قاتل باشه نگاه کنی اندازه ۱۲ ساله هاس 

بعد فهمیدم چهار تا ماشین پلیس با دو تا موتور اومده بودن دنبالش 

پسره فراریه 

پدر خانواده هم راننده ماشین سنگینه الان این شهر نیست 

مشاور پوست و مو پیج اینستا nazanin_amozegar26       علاقه مند به طب سنتی     دعا کنید مادر چند جین فرزند سالم صالح و مطلح بشم و بارداری راحتی رو طی کنم 
انشاالله ک چیزی نیس من بدتر از اینا رو دیدمو شنیدم ....ولی فکرم موند پیش اون بنده خدایی ک چاقو خورده ...

بنظر ن فوت کرده 

تو فکرش نرو به چیزای خوب فکر کن 

اصلا برگام بد ریخته بچه نوجون قاتل شده بیچاره ب مادرش

2740
خدا ب خودش و خانوادش رحم کنه ...و ب صاحب خونتون😔

وای اره خیلی سخته 

پسره احمق چقدر بهش گفتن دنبال لات بازی نرو گوش نکرد رید ب عاقبت خودش 

ولی خیلی حس بدی بود شب ساعت یازده سه تا مرد گنده در ابعاد بزرگ بریزن تو خونه ادم همه جا رو بگردن 

اصلا برگام بد ریخته بچه نوجون قاتل شده بیچاره ب مادرش

اگه میتونی برو خونه مامانت اگه تو یه شهر هستین تا از این فضا دور باشی گلم 😘 🌹 

من دنیا را طور دیگری میبینم. دنیای من خالص است؛ خالص را اینگونه معرفی میکنم :دنیای من یک بُعد دارد، مثل آب نیست که از ترکیب اکسیژن و هیدروژن باشد؛ مثل الماس است که تنها یک تک ماده ای خالص است؛ با هیچ چیز حل نشده. من شیعه هستم...
وای اره خیلی سخته  پسره احمق چقدر بهش گفتن دنبال لات بازی نرو گوش نکرد رید ب عاقبت خودش  ...

اتفاقه دیگ خواهر منم باردار بودم همسایه روبرویی تو خونه فوت شده بود جوون بود چند روز مونده بود و کسی نمیدونست خبردار شدن ی شیونی بود تو کوچه خیابون ....خدا بلا رو دور کنه خدا کمک کنه

اگه میتونی برو خونه مامانت اگه تو یه شهر هستین تا از این فضا دور باشی گلم 😘 🌹 

ن خونه مامانم دوره متاسفانه 

ن خونه مامانم دوره متاسفانه 

خودت رو سرگرم کن تو فکر نرو