2733
2739
عنوان

اثر شنیدن خبر بد رو بارداری چیه؟ قتل

| مشاهده متن کامل بحث + 579 بازدید | 24 پست
خودت رو سرگرم کن تو فکر نرو 

بابا الانم درگیرم شوهرم و زن صاحبخونه رفتن کلانتری پسره پیدا شده 

مشاور پوست و مو پیج اینستا nazanin_amozegar26       علاقه مند به طب سنتی     دعا کنید مادر چند جین فرزند سالم صالح و مطلح بشم و بارداری راحتی رو طی کنم 
اتفاقه دیگ خواهر منم باردار بودم همسایه روبرویی تو خونه فوت شده بود جوون بود چند روز مونده بود و کسی ...

ایشالله که اعدام نشه 

الانم هنوز درگیرم شوهرم و زن صاحب خونه رفتن کلانتری پسره رفته خودشو تحویل بده 

منو هم گذاشتن مراقب بچه های دو قلوی هشت سالش باشم 

مشاور پوست و مو پیج اینستا nazanin_amozegar26       علاقه مند به طب سنتی     دعا کنید مادر چند جین فرزند سالم صالح و مطلح بشم و بارداری راحتی رو طی کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی بچه با نادونی خودش زندگی خانواده خودشو ک خراب کرده هیچ ی خانواده رو هم داغدار کرده ..

شوهرم رفته دم خونه مقتول انگاری خانواده مقتول ناراحت نیستن از طرفی مواد فروش و قاچاق چی ان 

اره واقعا پسره احمق تو این سن لات بازی و سیگار اینا گند زد ب زندگیش

2728
شوهرم رفته دم خونه مقتول انگاری خانواده مقتول ناراحت نیستن از طرفی مواد فروش و قاچاق چی ان  ار ...

بنده خدا مادر پسره 

پدر بینوا هم ک رفته دنبال ی لقمه نون اونوقت پسره زده ی نفرو کشته ..

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
خودت رو سرگرم کن تو فکر نرو 

چ بگم والا ادم مادرشو میبینه خیلی دلش کباب میشه 

بنده خدا مادر پسره  پدر بینوا هم ک رفته دنبال ی لقمه نون اونوقت پسره زده ی نفرو کشته ..

بابا پدرشم بی شعوره سرهنگ زنگ زده بیا گفته من بار زدم برم فلان جا تخلیه کن باز بار بزنم بیام قم دو روز دیگ میام 

2740
بابا پدرشم بی شعوره سرهنگ زنگ زده بیا گفته من بار زدم برم فلان جا تخلیه کن باز بار بزنم بیام قم دو ر ...

باباش میدونه پسرش قتل کرده ؟

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
باباش میدونه پسرش قتل کرده ؟

پلیس زنگ زده گفته اقای فلانی پسر شما قتل کرده فراریه