2737
2739
عنوان

واقعا شوهرای نی نی سایتی همون قد خوبن که تعریف میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 43 پست
ای خواهر  کجا شوهرم  خوبه  الا درک  فهم   نداره    نفهمه برو تاپ ...

حالا چطور از شمال به زابل عروس شدی؟!

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
نه ولی خوب اکی بودن باهاش که جواب مثبت دادن

خوب بیشتری ها با نظر خوب ازدواج کردن اما بعضی از آقایون یا حتی خانوم در طول زندگی تغییر میکنند یا اینکه تازه روی اصلی زن یا شوهرشون رو میبینند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اينجا كه خيلي ها ناراضي هستن🤦🏻‍♀️

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2731
حالا چطور از شمال به زابل عروس شدی؟!

چون  بد بختم

۱۳  سالم  بود پدر نداشتم

شوهرم  پسر دایی مامانمه

اومد خواستگاری  مامانمم از خدا بی خبر

خانوادشون هم خیلی خانواده  خوبی هس

ولی چه فایده

چ

قربون دلایه پاکتون برم برایِ حاجتم یک صلوات میفرستین که اینشالله خدا برآورده کنه😍
2738
مگه ما خودمون خیلی کاملیم که از شوهرا انتظار داریم کامل کامل باشن، البته بجز کتک و خیانت و اینا منظو ...

کامل نه گاهی خانم کافیه همه تلاششو میکنه 

اما همسرقدرنشناسه یا... ناکافیه حتما کتک خیلنت نیس

بی مهری بی تفاوتی و..

گاهی مرد خوبه

خانوادش اما اذیت کنن

اینکه مرد خوب هست یا نیست قطعا هست  مگه تاحالا دوماد یه دوماد خوب دورو برتون ندیدی

فقط یکی از دوستام به نظرم خوب ازدواج کرد

امیدوار کارماش پس بدی و هیچکس عاشقت نشه ادم سمی که اومد زندگیم خراب کرد

تعجب کردم از نظرات کاربران

خب اونیکه درد داره میادتاپیک درد دل میزنه، نمیادوسط ناراحتی یکی تعریف همسرشو بکنه

استارتر ازدواج یه هندونه دربسته س هرچقدرم بخای قبل ازدواج طرفو بشناسی تا زیر ی سقف نری و توی شرایطای مختلف قرار نگیرین نمیشه طرفو شناخت. 

اینقدر نهایت میتونی بشناسی که طرف اهل دود و دومه، خانواده دوسته یه رفیق باز، دستو دل بازه یاخسیس. ولی خب موقعیتای متفاوتی توی زندگی پیش میاد که همش قابل شناخت نیستن در دوران اشنایی یا عقد. 

من خوشبخت ترین و خوش شانس ترین بانوی جهانم،خدایا شکرت❤❤❤
اینجا که معمولا بد میگن از شوهراشون  من اصلا ترسیده شده بودم از ازدواج  ولی خداوکیلی شوه ...

ایشالا پایدار باشه عزیزم خداروشکر

تعجب کردم از نظرات کاربران خب اونیکه درد داره میادتاپیک درد دل میزنه، نمیادوسط ناراحتی یکی تعریف هم ...

موافقم کسی نمیاد تاپیک بزنه امروز روز ارومی داشتم همه چی خوبه