2752
2734
عنوان

منظورتون از عشق و حال مجردی چیه که میگین ازدواج نکنید😂

| مشاهده متن کامل بحث + 3075 بازدید | 126 پست

مجردی در حالت یخوبه که پول داشته باشی و شاغل باشی  حسابی میتونی بری سفر همه جا با دوستات و خرید کنی و هر رستورانی که بخای بری و از همه مهمتر هیچکس هم بت کاری نداره و حساب کتاب پس نمیدی به کسی و مسئولیت بالایی هم نداری د رقبال کسی

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
والا اون شوهر هم معلوم نیست تا کی بهمون متعهده و تا کی براش جذاب هستیم...استرس نداریم ک نکنه خیانت ک ...

عزیزم تعهدش از دوستی که بیشتره مردا کلا به دوستی و ازدواج دومدل نگاه میکنن اما زنها فکر میکنن که دیدگاهشون یک مدله

من انقد تاپیک موفقیت میزنم و پرس و جو میکنم که یچیزی آخر بدست بیارم🤩🤩🤩🤩

والامن ازدواج کردم دارم عشق وحال میکنم مجردبودم اصلانه جایی میرفتم نه دوستی داشتم حتی نزاشتن ادامه تحصیل بدم تاسرکوچه میرفتم میومدبایدبه تک تک داداشام جواب پس میدادم البته پدرومادرم اصلاهیچ کاری بهم نداشتن ولی الان خونه تنهاباشم شوهرم همش زنگ میزنه میگه بروبیرون ماپرجمعیت بودیم بایدهمیشه غذااماده بودولی الان برابنده خداشوهرم سیب زمینی ابپزم بدم هیچی نمیگه

بهترین حس دنیاحس مادرشدن هستش امیدوارم همه خانومهای سرزمینم این حس روتجربه کنن 🤲🤲🤲🤲خداجوووووونم ممنوووووون🙏🙏🙏بعداز۵سال انتظاردقیقاروزتاسوعابی بی چکم مثبت شدخدایاااااااااشکررررررررت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲ازخدامیخوام همه اون مادرانی که منتظرهستن خدامثل من دلشونوشادکنه الهی امین🤲🤲🤲دوستان دعاکنین خدانی نی موسالم وصالح بزاره بغلم🙏🙏🙏🙏
خوب چرا بعضیا میگن ازدواج کنیم آزادمیشیم وفقط یه دونه آقابالاسرداریم 

چون هرکس بره سرخونه خودش برای خودش برنامه داره برای خودش کار میکنه برای خودش زندگی میکنه یک زن ویک مرد این آزادیوبین خودشون وبچه هاشون تقسیم میکنند

از نظر من ازدواج اگه موفقیت آمیز باشه از تجرد خیلی بهتره از همه نظر. اما اگه بد باشه دیگه خیلی بد می ...

دقیقا...ازدواج نرمال نه تنها پیر و ..نمی کنه بلکه باعث طروات یه زن نسبت به دختر در همان سن میشه.. همه مزایای دختر بودن هم یه سنی داره ... البته اگر موقعیت ازدواج خوب و مناسب نبود اردواج نکردن خیلی بهتر ..

تو همانی که می شود چای را کنارت بدون قند شیرین نوشید

مجردیم درسته ازادی داری ولی تا یه جایی خوبه ازیه سنی به بعد دیگه نیاز به همدم واقعی داری که همیشه کنارت باشه 

وقتی همه رفتن اون پیشت باشه 😍

وقتی ازهمه چیزو همه کس دلخور باشی آرومت کنه😍

عاشقت باشه و تلاش کنه عاشقت کنه😍

انقد دوسش داشته باشی که بخوای بقیه عمرتو فقط با اون زندگی کنی😍

انقد عاشقش باشی که ازش بچه داربشی😍

ازدواج یه تحمیل نیست یه انتخابه که بخوای با چه کسی بقیه عمرتو بگذرونی 

واگه انتخابت درست و مناسب باشه میشی خوشبخت ترین آدم دنیا 

مجردی جای خود ازدواجم جای خود

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕
دقیقا...ازدواج نرمال نه تنها پیر و ..نمی کنه بلکه باعث طروات یه زن نسبت به دختر در همان سن میشه.. هم ...

آره دقیقا. اگه ازدواج موفق باشه حتما حال روحی بهتری هم داری و شاداب‌تر و قشنگتر هم ممکنه بشی.خیلی چیزام به خود آدم برمیگرده. من دیدم کساییو که بعد ازدواج خودشونو ول میکنن و دیگه به خودشون نمیرسن اندازه قبل و چاقم میشن بی دلیل. اینو دیگه نمیشه گردن ازدواج کردن انداخت

کاملا درسته ولی خجالت وکمرویی بد دردیه شغل مناسبی درآمد مناسبی هم نداشته باشی بد دردیه سالها حالا یه ...

بنظرم اقایون خیلی دیر به فکر شغل میفتن مردا باید مثل زمان قدیم از ۱۰سالگی برن ور دست اشنا تا لاقل بعد ۱۰سال تو بیست سالگی سرد و گرم چشیده باشن نه اینکه برن دانشگاه ازاد وسابقه کاریم جور نکنن بعد بگن کار نیس باید از کار سطح پایین شروع کنن

ولی من ب شخصه از متاهلی بیشتر لذت میبرم متاهلی اگ ی ادم پیدا شه پا ب پات دیوونگی کنه عالیه مثل من و ...

الهی الهی🤩🤩🤩😍😍😍😍 جانم به شما دوتا عزیزممم 

تا ابد دیوونه ی هم باشین انشاالله 

برا منم دعا کن خداییش خیلی حواسم بوده ک خطا نکنم تا همسر ایندم ادم خوبی باشه دعا کن ی زندگی بی نظیر بسازه برام خدا

تکلیف مایی که نه خونه پدر عشق و حال کردیم نه خونه شوهر چی

سلام‌خانومی ببخشیدمن امروزهمش به فکرشمابودم اگه اذیت نمیشین بگین ؟

میخواستین طلاق بگیرین چی شد؟

من خیلی براتون ناراحت شدم چون شماهمیشه پرنشاط بودین توهمه تاپیک ها امضاتونم میخوندم خیلی حس خوبی بهم میداد😔😔😔

بهترین حس دنیاحس مادرشدن هستش امیدوارم همه خانومهای سرزمینم این حس روتجربه کنن 🤲🤲🤲🤲خداجوووووونم ممنوووووون🙏🙏🙏بعداز۵سال انتظاردقیقاروزتاسوعابی بی چکم مثبت شدخدایاااااااااشکررررررررت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲ازخدامیخوام همه اون مادرانی که منتظرهستن خدامثل من دلشونوشادکنه الهی امین🤲🤲🤲دوستان دعاکنین خدانی نی موسالم وصالح بزاره بغلم🙏🙏🙏🙏
سلام‌خانومی ببخشیدمن امروزهمش به فکرشمابودم اگه اذیت نمیشین بگین ؟ میخواستین طلاق بگیرین چی شد؟ من ...

سلام عزیزم من دیگه الان تقریبا 40روزه خونه پدرم هستم...شوهرم منو بچشو بدون هزارتومن خرجی ول کرده رفته دختربازی..منم مهر گزاشتم اجرا شکایتم کردم برای ضرب و شتم...ولی چه فایده وقتی شوهرم وقیحانه هنوز دنبال دوست دخترای قبلیشه

من توی عقد باردارم شدم😍قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت😊 حرفای مردم و بی پولی خیلی فشار اورد خیلی سختی کشیدیم اما اصلا سقط نشد بعد ازون گفتم حتما ی مصلحتی هست! با افتخار ب همه گفتم ن گناه کردم ن هوس بوده من مامان شدم اونم از همسره شرعی و قانونیم👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نمیکشم کلی هم برای دخترم سیسمونی اماده کردیم و همه با جون و دل عاشق دخترم هستن❣️ مامانم کمکم کرد زودتر جهیزیم کامل شه و غصه نخورم ممنونم از مادر و خاهرم ک عین کوه پشتم بودن❣️دخترکم روشـنااز الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم خلاصه دهنت سرویسه😂 خدا ب منی ک گناهکار بودمم و فکر میکردم منو از یاد برده با این بچه نظر لطف کرد  و یه فرشته گزاشت توی دامنم هنوزم باورم نشد ک من مامان شدم ولی وقتی رفتم سونوگرافی یهو ی صدای بولوب بولوب تند پیچید تو اتاق فهمیدم من باید تورو با جون و دل بپذیرم ک امید آوردی ب قلب و روحم💕راستی خاهشا قیافت ب من بره مـــرسی😐👊
2706