2733
2734
عنوان

منظورتون از عشق و حال مجردی چیه که میگین ازدواج نکنید😂

| مشاهده متن کامل بحث + 3071 بازدید | 126 پست
دارم    

شغلت چیه😁

لایک نکن. خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد، باید به چپت باشد و کاریت نباشد😂                                  ز تمام بودنی ها تو همین، از ان من باش که به،  غیر با تو بودن دلم، ارزو ندارد. دوست دارم مرد نظامی من💜💜💜👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی حالا منی ک‌مجردم اجازه ندارم بیرون برم سفر برم بگردم  و همش میگن تو دختری کجا بری با کی بزی چ خوشی برای من داره واقعا؟؟؟؟

یکی مثل من هرچقدری قوی باشه درس بخونه  وتلاش  کنه بازم روحیه اش داغون میشه

و وفکر مبکنه  شوهر خیلی خوبه

حق قضاوت منو نداری دوست عزیز!🙂🌱
2731
هیچی حالا منی ک‌مجردم اجازه ندارم بیرون برم سفر برم بگردم  و همش میگن تو دختری کجا بری با کی بز ...

چه قد منی 😂 مجردی واسه ما ها کوفت می شه ولی واسه کسایی که خانواده خوب و پولدار و روشن فکری دارن عالیه

لایک نکن. خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد، باید به چپت باشد و کاریت نباشد😂                                  ز تمام بودنی ها تو همین، از ان من باش که به،  غیر با تو بودن دلم، ارزو ندارد. دوست دارم مرد نظامی من💜💜💜👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️
چه قد منی 😂 مجردی واسه ما ها کوفت می شه ولی واسه کسایی که خانواده خوب و پولدار و روشن فکری دارن عال ...

اره👍

خدا کنه خدا برای ما ی شوهر خوب سوا کنه حداقل بعدش بریم کیف وو حال کنیم

حق قضاوت منو نداری دوست عزیز!🙂🌱
اره👍 خدا کنه خدا برای ما ی شوهر خوب سوا کنه حداقل بعدش بریم کیف وو حال کنیم

اییی گفتییی  😁😍 از خانواده که شانس نیابردیم کاش حد اقل با اون بهمون خوش بگذره این روزامون جبرا شه بره