2733
2734
عنوان

منظورتون از عشق و حال مجردی چیه که میگین ازدواج نکنید😂

| مشاهده متن کامل بحث + 3072 بازدید | 126 پست
والا من تو مجردی هرچی شکسته عشقی بود هرچی دلگیری دم غروب بود هرچی حسرت به دل موندن بود رو تجربه کردم ...

الهیییی عزیززممم خوشبخت باشین قشنگم 😍😍😍

خدا نگهداره همه ی زندگی ها و همه ی عشقای درست باشه انشاالله 

برا منم دعا و ارزو کن که یروز نه اینجا ولی پیش خدای خودم بگم دمت گرم همونیه که میخواستم❤❤

من انقد تاپیک موفقیت میزنم و پرس و جو میکنم که یچیزی آخر بدست بیارم🤩🤩🤩🤩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم من دیگه الان تقریبا 40روزه خونه پدرم هستم...شوهرم منو بچشو بدون هزارتومن خرجی ول کرده رفت ...

ناراحت شدم عزیزم مدرک جمع کن جر و بحث نکن از مشاوره و قانون کمک بگیر و نترس

الهی الهی🤩🤩🤩😍😍😍😍 جانم به شما دوتا عزیزممم  تا ابد دیوونه ی هم باشین انشاالله  برا ...

ممنونم بابت دعای قشنگت عزیزم💜

امیدوارم ادم مناسب خودتو پیدا کنی قشنگم😍

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 
2728
بنظرم اقایون خیلی دیر به فکر شغل میفتن مردا باید مثل زمان قدیم از ۱۰سالگی برن ور دست اشنا تا لاقل بع ...

واله من از بچگی کشاورزی میکردم سن یازده دوازده 

اماچون زمین ازخودمون نداشتیم وتنها بودم سودکارم مال صاحب زمین خرجش مال ما بود پدرنداشتم مادرم هم همه زندگیو داده دست فامیل دخالتهای فامیل ودعواهای مادرم که فرزند بی عیبوایراد میخواست باعث ترک تحصیل من شد بعدسراغ میکانیکی درگاراژ ها رفتم چیزی نداشت برام کاردرآشپزخانه وسط یه مشت معتادحسابی خستم کردبعدنگهبانی ساختمان حالا در یک شرکت ساختمان سازی

بچه ها ممنون از همگی که اومدین و باهم صحبت کردیم امیدوارم هر کسی راه درست و خوب زندگیش رو و ارامشش رو خیلی زود پیدا کنه ❤

واله من از بچگی کشاورزی میکردم سن یازده دوازده  اماچون زمین ازخودمون نداشتیم وتنها بودم سودکار ...

خوبه تلاشتون خوبه ولی مکانیکی و کار ماشین رو کاش ادامه میدادین شاید عجول بودین اون کاری ک تو ۴ ۵سال دنبالش رفتن نتیجه بده رو انجام بدین بهتر از اینه ک هی شغل عوض کنید امیدوارم موفق باشین به هر حال هر کسی سرنوشتی داره و یک نیمه امیدتون رو زنده نگه دارین

2740
الهیییی عزیززممم خوشبخت باشین قشنگم 😍😍😍 خدا نگهداره همه ی زندگی ها و همه ی عشقای درست باشه انشاا ...

ممنونم عزیزم الهی آمین انشالله خودت یروز انقدر خوشحال وخوشبخت بشی که نه فقط پیش خدا بلکه پیش همه جار بزنی که خوشبخترینی

سلام عزیزم من دیگه الان تقریبا 40روزه خونه پدرم هستم...شوهرم منو بچشو بدون هزارتومن خرجی ول کرده رفت ...

خیلی ناراحت شدم بله توتاپیک هاتون گفتین اون اقارفتن خدابخاطردل شکست تون بهترین زندگی روبراتون رقم بزنه خیلی دلم گرفت میدونم بابچه خونه پدرتون خیلی سخته من خواهرم مشکلی مشابه مشکل شماداشت البته اون شوهرش معتادم بودولی مجبوری بخاطردوتابچه ای که داشت تاالان تحمل کرده خدابراتون بهترینهارورقم بزنه💔🌹

بهترین حس دنیاحس مادرشدن هستش امیدوارم همه خانومهای سرزمینم این حس روتجربه کنن 🤲🤲🤲🤲خداجوووووونم ممنوووووون🙏🙏🙏بعداز۵سال انتظاردقیقاروزتاسوعابی بی چکم مثبت شدخدایاااااااااشکررررررررت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲ازخدامیخوام همه اون مادرانی که منتظرهستن خدامثل من دلشونوشادکنه الهی امین🤲🤲🤲دوستان دعاکنین خدانی نی موسالم وصالح بزاره بغلم🙏🙏🙏🙏
ممنونم عزیزم الهی آمین انشالله خودت یروز انقدر خوشحال وخوشبخت بشی که نه فقط پیش خدا بلکه پیش همه جار ...

از سوختن دل بقبه میترسم برا همین میگم خودم و خدام بدونیم بسه🤣

خوبه تلاشتون خوبه ولی مکانیکی و کار ماشین رو کاش ادامه میدادین شاید عجول بودین اون کاری ک تو ۴ ۵سال ...

سرهمین قضیه همیشه بامادرم دعوا داشتم البته بایک پیمانکار کار میکردم ششماه پولمو خورد شبانه بساط خونشو جمع کرد ورفت تا هم پول منو دیگر طلبکاراشو نده

سرهمین قضیه همیشه بامادرم دعوا داشتم البته بایک پیمانکار کار میکردم ششماه پولمو خورد شبانه بساط خونش ...

خب به هر حال ادم بد زیاد هست به پست خیلیامونم خوردن ولی همه بد نیستن شما سعی کنید عجول نباشین و اگهی های دیوار و شیپور و ای استخدام رو نگاه کنید لااقل ی رزومه برای خودتون بسازین مثلا ۵سال سابقه حسابداری بهتر از ۱سال حسابداری ی سال مکانیکی ۱ سال فروشندگی ۱سال فلان و غیرست توکل بخدا خیلیا شرایطشون مثل شماست ادم باید واقعا حواسش باشه که تو اخلاقیات باخت نده

اقابالاسر نداریم  یار بی سفر نداریم  ی سر و هزار غصه داره ما دردسر نداریم

پول چی داری؟😂

لایک نکن. خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد، باید به چپت باشد و کاریت نباشد😂                                  ز تمام بودنی ها تو همین، از ان من باش که به،  غیر با تو بودن دلم، ارزو ندارد. دوست دارم مرد نظامی من💜💜💜👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️
2706