2733
2734
عنوان

میشه از روی اپن آشپزخونتون عکس بدید؟🙆

| مشاهده متن کامل بحث + 7367 بازدید | 130 پست

عالی قشنگ خلوت و خوب منم دارم قانع میشم که خلوت کنم قشنگ 😍

به جایِ انگلیسی و آلمانی و فرانسه، برید زَبونِ آدمِ زَبون نَفَهم را یاد بِگیرید دُرسته سَخت تره ولی این روزا کاربُردی تَره✌  
منم همینکارو کردم نصف تو کمد دیواری هرچی هم جا نشد رو کابینت مجبورم آشپزخونم خیلی کوچیکه و کابینت کم ...

میخری به امید خدا . بعد هرجور دلت خواست میچینی❤️

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوپن ندارم.انقدر بدم میاد اشپزخونه تو حلق پذیرایی اصلا راحت نیست ادم و همش باید بسابه اشپزخونه روو.ب ...

منم اپن ندارم و کلا بیرون به آشپزخانه دید داره 😂 برای همین همیشه آمادگی مهمون رو دارم و آشپزخانه خیلی تمیزه 😬

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
2728
خیلی شیکه منم دوست😊😊

قربونت گلمم😍😘

امید دارم به روزی که منم مادر بشم 😍                                 بعد سه ماه صدای  💓 کوچلووشو بشنوم 😍.             بعد ۹ ماه بیاد بغل مامان بابا ش .👣                             اخ که من فدای خنده هات بشم مامانی 😣.              میشه برای مامان شدنم یه صلوات با دل های پاک تون بفرستید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹
من عاشق خلوتی ام اگر میشد چای ساز و و قهوه سازم میچیدم تو کابینت

منم چايساز رو گذاشتم داخل كابينت فقط قهوه جوشم بيرونه چون روزي سه تا چهار بار قهوه دم ميكنيم نميشه قهوه جوش به اون بزرگي و سنگيني رو هي بردارم و بزارم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
جان من دوست داشته باش     به این فکر کن شلوغ باشه هرروز باید زیر و روشو تمیز کنی آشپزخون ...

میشه یه نظر بدی عزیزم از سلیقت خیلی خوشم اومد اپن ما سنگه ولی قدیمیه من رانر انداختم ترمه به نظرت بر دارم برچسب سنگ بچسبونم ؟؟

به جایِ انگلیسی و آلمانی و فرانسه، برید زَبونِ آدمِ زَبون نَفَهم را یاد بِگیرید دُرسته سَخت تره ولی این روزا کاربُردی تَره✌  
منم اپن ندارم و کلا بیرون به آشپزخانه دید داره 😂 برای همین همیشه آمادگی مهمون رو دارم و آشپزخانه خی ...

لامصب ۲تا ظرفم رو سینک باشه از ۲فرسخی معلومه😤کاش حداقل مطبخ داشتم اشپزی اونجا بود

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2738
منم همینکارو کردم نصف تو کمد دیواری هرچی هم جا نشد رو کابینت مجبورم آشپزخونم خیلی کوچیکه و کابینت کم ...

انشالله 🙇

لامصب ۲تا ظرفم رو سینک باشه از ۲فرسخی معلومه😤کاش حداقل مطبخ داشتم اشپزی اونجا بود

آره خیلی توی چشمه.

تازه فکر کن ، مبلمان من روبروی آشپزخونه ست 😂 یعنی هرکس بشینه قشنگ آشپزخونه تو دیدشه

مث خونه من ان شاءالله هرکی ارزوی خونه دار شدن داره خدا بهش ی خونه دلخواه بده 

الهی آمین🙇

آره خیلی توی چشمه. تازه فکر کن ، مبلمان من روبروی آشپزخونه ست 😂 یعنی هرکس بشینه قشنگ آشپزخونه تو د ...

خدا لعنت شون کنه با این طراحیاشون🤣

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
ن همینجور تو پذیراییمه 😎

چجوری من نفهمیدم عکس بده دیگه😉

دعاکنین منم خونه دارشم فعلاپیش مامانمم خیلی دوست دارم برم خونه خودم😔

انشالله میری خونه خودت به زودی 🙇🙇🙇

2706