2737
2739
عنوان

میشه از روی اپن آشپزخونتون عکس بدید؟🙆

| مشاهده متن کامل بحث + 7306 بازدید | 130 پست
مثلا مدلشه پايه گذاشته باز گذاشته  من اينجا مستاجرم عزيزم

آها گلمم. ان شاء الله خونه خودت بشه 😘

ولی اصولش باید میزد چون پایین باز هست  کابینت انگار ناقص شده . 😄

امید دارم به روزی که منم مادر بشم 😍                                 بعد سه ماه صدای  💓 کوچلووشو بشنوم 😍.             بعد ۹ ماه بیاد بغل مامان بابا ش .👣                             اخ که من فدای خنده هات بشم مامانی 😣.              میشه برای مامان شدنم یه صلوات با دل های پاک تون بفرستید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹

کابینت هایی که با شوهرم درست کردیم 😄

خونه قبلی ام هم بود ولی عکس ندارم خیلی خوشگل شده بود بدون اپن 

خونه مامانم هست  مدل روکشی ولی عکس ندارم 😂

امید دارم به روزی که منم مادر بشم 😍                                 بعد سه ماه صدای  💓 کوچلووشو بشنوم 😍.             بعد ۹ ماه بیاد بغل مامان بابا ش .👣                             اخ که من فدای خنده هات بشم مامانی 😣.              میشه برای مامان شدنم یه صلوات با دل های پاک تون بفرستید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کابینت هایی که با شوهرم درست کردیم 😄 خونه قبلی ام هم بود ولی عکس ندارم خیلی خوشگل شده بود بدون اپن ...

خیلی قشنگه من عاشق این رنگم واسه ما قهوه ای پررنگه دوسشون ندارم.

به جایِ انگلیسی و آلمانی و فرانسه، برید زَبونِ آدمِ زَبون نَفَهم را یاد بِگیرید دُرسته سَخت تره ولی این روزا کاربُردی تَره✌  
خیلی قشنگه من عاشق این رنگم واسه ما قهوه ای پررنگه دوسشون ندارم.

الهی ان شاءالله خونه بعدی 😍

2728
میشه یه نظر بدی عزیزم از سلیقت خیلی خوشم اومد اپن ما سنگه ولی قدیمیه من رانر انداختم ترمه به نظرت بر ...

قربونت بشم عزیزم منم سلیقه خاصی ندارم فقط دور و اطرافمو سعی میکنم خلوت کنم

اگر کابینتات جا نداره ارگانایزر استفاده کن که جات باز بشه

چیزی ننداز اگر دوست داری چیزی باشه یه گلدون ترجیحا طبیعی بزار

خودم از گل مصنوعی استقبال نمیکنم

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو
چقدر سخته آشپزی روی اون گاز.....‌‌چرا اون کنج زدن؟

اره ولی چون برای هود لوله کشی ریاد میشد مجبور شدیم اونجا زدم البته ما نزدیم اونکه امد گفت باید اونجا زد تا درست باشه 

برای حرف  دیگران زندگی نکنید برای خود زندگی کنید 
2738
منم دوس ندارم ولی وقتی اشپزخونت کوچیکه مجبوری

درسته 

ان شاالله هممون خونه ای که باب میلمونه و از ته دل دوسش داریم رو بخریم 😍😍😍 

مامان خانم مهندس و آقای دکتر هستم.عاشق خدا,طبیعت,موسیقی,شعر و ادبیات ام