2733
2739
عنوان

میشه از روی اپن آشپزخونتون عکس بدید؟🙆

| مشاهده متن کامل بحث + 7367 بازدید | 130 پست
خانما من کابینت هام کمه ظروف داخلشه وسیله ها رو کابینتن زشته 🙄

عزیزم چون کابینتات کمه خب مجبوری دیکه..اگ کمد دیواری چیزی داری اونایی ک استفاده نمیکنی بزار تو کمد اینجوری روغنم نمیگیره روشونو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لامصب ۲تا ظرفم رو سینک باشه از ۲فرسخی معلومه😤کاش حداقل مطبخ داشتم اشپزی اونجا بود

خونه خواهرم اینجوریه فکر کن حیاط خلوت گاز گذاشته اونجا آشپزی میکنه یه سینکم  هم داره کلا آشپزخونش دکوریه😀

به جایِ انگلیسی و آلمانی و فرانسه، برید زَبونِ آدمِ زَبون نَفَهم را یاد بِگیرید دُرسته سَخت تره ولی این روزا کاربُردی تَره✌  
2742
خونه خواهرم اینجوریه فکر کن حیاط خلوت گاز گذاشته اونجا آشپزی میکنه یه سینکم  هم داره کلا آشپزخو ...

خوشبحااالش.من هرروز باید بسابمم 😭

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
آره خیلی توی چشمه. تازه فکر کن ، مبلمان من روبروی آشپزخونه ست 😂 یعنی هرکس بشینه قشنگ آشپزخونه تو د ...

من میخوام استراحت کنم مهمون میاد میرم یه دیقه تو آشپزخونه میشینم با خانوما یکی از خوبی های اپن همینه😀

به جایِ انگلیسی و آلمانی و فرانسه، برید زَبونِ آدمِ زَبون نَفَهم را یاد بِگیرید دُرسته سَخت تره ولی این روزا کاربُردی تَره✌  
بيا من عكس بدم از اشپزخونه بدون اوپن البته اين عكس براي قبله  الانكه توش منفجره

وای عالیه اپن نباشه خیلی قشنگ تره اتفاقا ولی چون مال ما داخلش کابینته نمیشه برداشت.

2740
وای عالیه اپن نباشه خیلی قشنگ تره اتفاقا ولی چون مال ما داخلش کابینته نمیشه برداشت.

اما به نظر من اوپن خوبه 

من خودم مستاجرم وگرنه يه جزيره اون وسط ميزاشتم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
من میخوام استراحت کنم مهمون میاد میرم یه دیقه تو آشپزخونه میشینم با خانوما یکی از خوبی های اپن همینه ...

اره اره😬 خونه قبلی من اپن داشت نهایتا اگه چیزی هم بود که شلخته بود، سه سوته قبل اومدن مهمون پشت اپن میذاشتم 😂

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
بيا من عكس بدم از اشپزخونه بدون اوپن البته اين عكس براي قبله  الانكه توش منفجره

خوشگله 😍 

کابینت کارتون چرا پا گرد ها شو نزده؟؟ 

امید دارم به روزی که منم مادر بشم 😍                                 بعد سه ماه صدای  💓 کوچلووشو بشنوم 😍.             بعد ۹ ماه بیاد بغل مامان بابا ش .👣                             اخ که من فدای خنده هات بشم مامانی 😣.              میشه برای مامان شدنم یه صلوات با دل های پاک تون بفرستید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹
2706