2733
2739
الان این آقا قصدش چیه با من؟

خب الان چند وقته در ارتباطین؟ اگه قصدی داشت باید یه کاری میکرد! بچه که نیستین بخواین صبر کنین...

اگه میخواست ازدواج کنه تو این سال ها براش موقعیتی نبود؟ وضع مالیشم که میگی خوبه لنگ چی مونده؟ مطمئنی الان با کسی نیست؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
چرااا؟

اگه خوب بود چرا اونموقع ردش کردی؟ چرا تا الان مجرد بوده؟ یا مادرش دخالت گره و هیشکی حریفش نشده، یا خودش مشکل داره و ازدواج نکرده یا همش با این و اونه و تنوع طلبه به یه زن قانع نمیشه

2740

بله، میدونه.... بهتره شما هم رابطه رو جدی نکنید

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 
به خدا قصدم فقط دونستن شماها از مکانشون بود ما خودمون اصلیتمون دهاتیه فقط خاستم اخلاق اونا یجورینا ا ...

لحنت بسیار زنندس

ناسلامتی مادر دو بچه ای 

خجالت نمیکشی میگی دهاتی؟

متولد سال چندی؟

زشته رو خودت کار کن

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣
میدونی اون پسره همش میگه شما باکلاسین و به ماها محل نمیدین عوض اینکه بگم حرف پسره اینجوری هس و نظرش ...

عزیزم طرز گفتن ما می تونه مارو کاملا مقصر کنه یا بی گناه جلوه بده❤️به نظر من این آقا واقعا قصد ازدواج داره چون مرتب می گفت به مامانم سلام بده احتمال داره بخاطر این بلشکه دوس داره با مادرشون رابطتون خوب بشه و نخوان سنگ اندازی کنن

من فکر می کنم مادرشون احوال همسرسلبقتونو پرسید تا احتمالا از زیر زبونتون حرف بکشه

ولی جنگ حق هیچ بچه ای نیست💔گرسنگی حق هیچ بچه ای نیست💔گلوله حق هیچ بچه ای نیست💔درد حق هیچ بچه ای نیست💔فقر حق هیچ بچه ای نیست💔تا ابد مرگ بر اسرائیل🇵🇸

بااحترام به فرهنگیان زحمتکش و عزیز

فرهنگیان باکلاسی به حساب نمیاد اون اقا هم خیلی عذر میخوام مغز خر خورده شمای بی فرهنگ که توی ۱دقیقه صحبت کردن هزارجور بی احترامی کردی و فرهنگ خانوادگیتو نشون دادی بخواد خدش و بدبخت کنه

2706