2752
2734

سلام ببخشید من دو تا بچه دارم جدا شدم با یه آقایی پر ارتباط هستم ۴۰سالشه کارمند خونه ماشین داره ولی اصلیتن دهاتین‌ .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌و‌کمی  اعتماد به نفسش پایینه. منو زمان مجردی خاسته بوده  و مادرش هم به مامانم گفته بود ک نشده و من ازدواج کردم. و الان دوباره همو پیدا کردیمو در ارتباطیم. و از چند جا فامیلیم. 

مادرش قبلا همیشه من و مامانمو میدید کاملا خاکی برخورد میکرد و... 

الان یکی از فامیلای درجه ی اول فوت کرده بود مامانش هم اومد مراسما عاقا کلا به نظر من تغییر رفتار داده بود کلا خودشو میگرف و.. بعد همین سوالو من از مامانم پرسیدم گف آره فلانی خیلی خودشو گرفته بود نمیدونم چرا؟!!! ینی مامانمم متوجه شده بود. مادرش کاملا دهاتی و پیر هس .

پدر مادر من بازنشسته فرهنگی و کلی باکلاس.

حالا سوال من از شما اینه که مادرش میدونه ارتباط مارو وخودشو گرفته یا من تو توهمم 

و یک بار وقتی داش خدافظی میکرد به من گف حالت خوبه ؟ شوهرتم خوبه و فلان و بیسان (اینم بگم جدا شدن منو هنوز خیلیا نمیدونن..)

تغییر رفتار به شدت داش انگار یه نفر دیگه شده ولی اگه میدونه و تغییر رفتار داده چرا حال شوهرمو پرسید؟؟!! (نظر من اینه که حال شوهر پرسید من بدونم نمیدونه شایدم تو توهمم)

الان به نظرتون میدونه یا نه ؟؟؟؟؟؟

شماکه باکلاسی اینوبدون اون مادر دلش نمی‌خواد پسرش باشماکه دوتابچه داری ومطلقه ای ازدواج کنه واین ربطی به دهاتی بودنش نداره،خیلی از دهاتیا شرف دارن به صد تاشهری 

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شماکه باکلاسی اینوبدون اون مادر دلش نمی‌خواد پسرش باشماکه دوتابچه داری ومطلقه ای ازدواج کنه واین ربط ...

#حق

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
2731

احتمال ۹۰ درصد از قصد حال شوهرتو پرسیده و به هیچچچچچ عنوان دوس نداره شما عروسش بشی 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
شماکه باکلاسی اینوبدون اون مادر دلش نمی‌خواد پسرش باشماکه دوتابچه داری ومطلقه ای ازدواج کنه واین ربط ...

چه ربطی داره وا 

میگم ینی خونشون دهات هس من خودم اصلیتم دهاتیه خاستم تفاوت طبقاتو بدونید

چه ربطی داره وا  میگم ینی خونشون دهات هس من خودم اصلیتم دهاتیه خاستم تفاوت طبقاتو بدونید

من خودم اهل روستا نیستم،ولی واقعابهم برمیخوره یکی اینجوری راجبشون حرف میزنه

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..

حالا چرا ایقد دهاتی دهاتی کردی ؟شما ک با کلاسی و دهاتی و کلاس واسه ات مهمه چرا با پسرشون درارتباطی؟از الان ک تفاوت طبقاتی میذاری قطعا ب مشکل برمی‌خوری...

ب جای این شک و شبهه ها از آقا بپرس آیا درباره شما با خونواده اش صحبت کرده یا خیر... و ب احتمال زیاد هنوز چیزی نگفته درضمن شاید رفتارشون مناسب بوده و شایدم شرایطشون جور نبوده خیلی گرم بگیره و شما چون با پسرشون توو رابطه ای حساس شدی

به نظر من میدونه جدا شدی

و ته ته دلش به خودش میگه اه ببین دختر به ما ندادن حالا خوردنش

و از یه جهت دیگه اون مادره دلش میخواد پسرش با یه دختر مجرد ازدواج کنه نه یه مطلقه 

پیج کاری اینستا namek_gallery کارم ساخت اکسسوری با سلیقه ی شما جنس استیل و نقره. فروشنده اکسسوری نیستم سفارشی سازم ❤🧡😍

چرا با دهاتی ها دوست میشی خودت که شهر هستی با یه شهری دوست شو، 

قطعا میدونه و احوال شوهرت رو پرسیده تا بهت تعنه بزنه 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
میگم میخاین یه تفنگ بگیرین استارترو بکشین سر اینکه گفته دهاتی؟  فاز حمله دارین بعضیاتون چرا

استارتر کم آورده گیر داده به دهاتی بودن طرف

میگم میخاین یه تفنگ بگیرین استارترو بکشین سر اینکه گفته دهاتی؟  فاز حمله دارین بعضیاتون چرا

به خدا قصدم فقط دونستن شماها از مکانشون بود ما خودمون اصلیتمون دهاتیه فقط خاستم اخلاق اونا یجورینا اینو بدونیدو درس نظر بدین همین😔