2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

میگم میخاین یه تفنگ بگیرین استارترو بکشین سر اینکه گفته دهاتی؟  فاز حمله دارین بعضیاتون چرا

چون نحوه نوشتارش جوریکه حس نگاه از بالا به پایین و توهین آمیز داره

ولی جنگ حق هیچ بچه ای نیست💔گرسنگی حق هیچ بچه ای نیست💔گلوله حق هیچ بچه ای نیست💔درد حق هیچ بچه ای نیست💔فقر حق هیچ بچه ای نیست💔تا ابد مرگ بر اسرائیل🇵🇸
2731

اسی یه چیز من بگم بی خیال رفتار مادر اون آقا. از ابروت نمیترسی؟؟ یه موقع اون آقا کینه کرده باشه و بخواد آبروتو تو فامیل ببره؟ چرا تا الان مجرد مونده؟ به نظر آدم نرمالی نمیاد. به فکر آبروی خودت و خانوادت باش ارتباطتو باهاش قطع کن فک کن حتی مطمئن نیستی که راستشو گفته که مادرش خبر نداره...

به خدا قصدم فقط دونستن شماها از مکانشون بود ما خودمون اصلیتمون دهاتیه فقط خاستم اخلاق اونا یجورینا ا ...

شما گفتی اونا داهاتین ما باکلاسیم،این جمله اینو منتقل نمی کنه که قصدت فقط گفتن مکان بود

ولی جنگ حق هیچ بچه ای نیست💔گرسنگی حق هیچ بچه ای نیست💔گلوله حق هیچ بچه ای نیست💔درد حق هیچ بچه ای نیست💔فقر حق هیچ بچه ای نیست💔تا ابد مرگ بر اسرائیل🇵🇸
پدرشون فقط میخاس مجرد بشه و عشق و حال کنه من خیلی تلاش کردم پدرشون قبول نکرد

اشتباه کردی پس بچه دار شدی

شما و پدرشون خیلی مسعولین که بچه ها الان غم دارن

بهرفکر روحیه بچه هات باش

احتمالش خیلی کمه که بچه هات تز ازدواج شکا آسیب نبینم

مگر اینکه بچه هات رو نگه نداری خودت 

شما گفتی اونا داهاتین ما باکلاسیم،این جمله اینو منتقل نمی کنه که قصدت فقط گفتن مکان بود

میدونی اون پسره همش میگه شما باکلاسین و به ماها محل نمیدین عوض اینکه بگم حرف پسره اینجوری هس و نظرش اونه ، به زبان خودم گفتم.

مگه میشه پسرش بهش گفته باشه با این خانوم به قصد ازدواج در ارتباطه بعدم جدانشده شوهر داره!

نه عزیزم همچین حرفی نمیگه مامانا زرنگن اون حدس زده که پسرم با فلانی دوسته ، بعد بعضی پسرا چیزی ب مامان نمیگن ایشونم بریده و دوخته و فکر کرده این خانم شوهر داره و با اون دوسته

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!
از کجا میگی؟؟

وقتی میگه با کلاسی و محل نمیذاری و فلان میخاد پایین بیارتت در حد خودش بعد پست بزنه مثل اون موقع ردش کردی ازدواجم کنی باهاش بازم سرکوبت میکنه اکثر مردا وقتی با زنی با موقعیت بهتر از خودشون ازدواج کنن تحقیرش میکنن خوردش میکنن... اینطوری حس میکنم من خودت باید عاقلانه تر بتونی تصمیم بگیری به نظرم اصلا برای ازدواج عجله نکن اگه کیس خویی بود تا الان ازدواج میکرد خودتم که ردش کردی

سلام کلارابطه ی ی زن بادوتابچه بایک مردم‌مردمجرد کاملااشتباهه اینجورکه ازبس وحال گفتن شمامن متوجه شدم که اصلاشمابفکربچه های خودت نیستی شک نکن که بایدازین آقاهم بچه داربشی توی اجتماع وفامیل دوطرف رفت وشدداشته باشین زندگی خانوادگی زمانی کامل میشه که تاحدودی بتونیم رفتاروتوجهات ونظرات اطرافیان روهم کنترل وجذب کنیم این اقاحق داره زندگی مشترک بایک خانم درسطح خودش داشته باشه ازطرفی من به روابط پنهانی اینجوری شک دارم ومطمئن باش مادرش جریان شمارومیدونه وحق داره که مخالفت کنه فکربچه هاباش واین رابطه روتموم کن واگرخیال ازدواج مجدددارید باکسی باشرایط مشابه خودت تشکیل زندگی بده