2737
2739
انسان جاهل به دلیل ندونستنش سر نترسی داره ولی آدم هر چقدر اطلاعات و علمش بالاتر باشه ترسش بیشتره چون ...

این جمله علمی مال کدوم دانشمند یافیلسوفه؟😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
ببخشید کادر درمان اگه مشکل حافظه در حد ماهی داشته باشه واسش مشکلی پیش نمیاد؟چون من تو همین تاپیک گفت ...

ببخشید واسه من یه سوال پیش اومد مگه رشته ریاضی زیست داره 😐😐😐من تا جای که دیدم تجربی زیست داشت😕😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانواده و دوستان من کلا واکسینه شدیم و حقیقتا دیگه چیزی به اسم کرونا نداریم راحتیم 

ما هم همینطور

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2728
شما اگه کل پیامارو خونده بودی من مدرک تحصلیم رو بالاتر نوشته بودم در جواب حرفی که بینمون بود گفتم رش ...

شما در حدی نیستی که من بخوام باهات خصومت شخصی داشته باشم مثل شما هم اجیر کسی نمیشم

بازم میگم حسودی نکن

البته که توضیح دادن واسه آدمی مثل شما مثل آب تو هاون کوبیدنه 

انسان جاهل به دلیل ندونستنش سر نترسی داره ولی آدم هر چقدر اطلاعات و علمش بالاتر باشه ترسش بیشتره چون ...

آفرین دقیقا جهالت از تمام حرفاشون مشخصه و جالب تر اینکه هرچی کم هوش تر و بی سواد تر هستن ادعای بیشتری هم دارن 

اینا ارزش بحث و توضیح ندارن فقط باید با زور وادارشون کرد به کار درست ، چند وقت دیگه که همه جا کارت واکسن خواست مجبور میشن بزنن

شما در حدی نیستی که من بخوام باهات خصومت شخصی داشته باشم مثل شما هم اجیر کسی نمیشم بازم میگم حسودی ...

درست مثل شما که حتی سواد کامنت خوندن و درک کردن مطالب رو نداری😂😂 شما حتی نمیدونی تحصیل من چیه میگی حسود شایدم خودت به من حسادت میکنی خدا داند

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

بله من نزدم قصدم ندارم که بزنم

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)
2740
من منتظر سبد متنوع واکسن ایرانی ام😅 ولی بی شوخی اینجا فقط سینو میزنن...یمدت برکت بود ک خودم کرونا ...

اگه به فکر حمایت از تولید ایرانی هستی بدون چرت میگن که این واکسن ایرانیه.برداشتن نمونه خارجی ها رو یکم تغییر دادن و بسته بندی کردن.ژاپن و آلمان و فرانسه نتونستن بسازن انتظار داری ایران بسازه؟

خدانکنه به ی ادم بیسواد ضد واکسن که از نظر همه فرهنگ پایینی داره و ناهنجاره حسادت کنم !

ملاک من از سواد اصلا تحصیلات نیست اتفاقا با داشتن فوق لیسانس اصلا خودم رو ادم با سواد و با علمی نمیدونم و ادعایی هم ندارم من از حرف شما به دل نمیگیرم میذارم به حساب بی اطلاعاتی و تعصبتون ادم های متعصب معمولا فکر نمیکنن فقط به حرف خودشون پافشاری میکنن و بقیه رو متهم میکنن امیدوارم این براتون تحربه بشه بعد این یهو بی هوا نپرید وسط حرف دو نفر و یکی رو چون فقط مثل شما فکر نمیکنه متهم به حسادت کنید تا دلتون آروم بشه این دوستتون ملاک سوادش خوندن زیست دبیرستان بوده مدام فقط به بقیه میگه اصلا تا حالا زیست خوندی حتی نمیدونه هرکی رشته تجربی خونده الزاما رشته های پزشکی و پیراپزشکی نمیخونه 😂😂😂 براتون قلبی پاک و بدون کینه آرزو میکنم 

ملاک من از سواد اصلا تحصیلات نیست اتفاقا با داشتن فوق لیسانس اصلا خودم رو ادم با سواد و با علمی نمید ...

واقعا ارزش بحث کردن نداری حیف از وقتی که گذاشتم ، از حوصلم خارجه دوباره واست توضیح بدم و متوجه نشی 

حداقل به امضات عمل کن ، فقط ی چیز رو طوطی وار تکرار نکن یکم فکر کن !

واقعا ارزش بحث کردن نداری حیف از وقتی که گذاشتم ، از حوصلم خارجه دوباره واست توضیح بدم و متوجه نشی&n ...

قشنگ عصبانیتت رو حس کردم گریه نکن به جاش یکم فکر کن 😂😂😂

2706