2733
2734
خدا به اطرافیانت صبر بده با این حجم از جهالت و ذهن بسته ای که داری 😪🤐

اتفاقا دقیقا همه اطرافیان من با دلایل و سوالاتی که من مطرح میکنم کامل به من اعتماد دارن و با من هم‌نظر شدن البته خوب اونا منو می‌شناسن و میدونن همیشه تحلیلم از مسائل درست بوده و منو با چند تا کامنت قضاوت نمیکنن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیر تجربه من هم ثابت کرده اگه بخوام جون کسی برام مهم باشه باید داد بزنم تا امثال شما رو نذارم با جون ...

گلم چرا خودتو اذیت میکنی تمام کامنتهاتو خوندم ولی اونی که نخواد متوجه بشه متاسفانه شما تا صبح هم بگی بازم مخالفت میکنه.. به زودی زود کاری میکنن یا اجبار بشه یا از خیلی از مزایای اجتماعی حذف میشن اونوقت مجبورن بزنن. 

🌱خداروشکر که خدا هست🌱
2731
خدا به اطرافیانت صبر بده با این حجم از جهالت و ذهن بسته ای که داری 😪🤐

چرا فکرمی کنید هرکس نظرش مخالف نظرتون باشه جاهله و شما دانشمندی   اتفاقاً من کامنتها روخوندم  خیلی از اطلاعات بالا ودلیلای منطقیشون خوشم اومد

گلم چرا خودتو اذیت میکنی تمام کامنتهاتو خوندم ولی اونی که نخواد متوجه بشه متاسفانه شما تا صبح هم بگی ...

مرسی گلم 🌹♥️

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
نمیدونم تا چند ماه هست ولی بله امکان دوباره هست پسردایی من سه بار گرفت

بله ممنونم 🙏

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
پس سکوت کن چون خیلی زشته ی چیزی بپرونی که بعدش نتونی ثابتش کنی و اینجوری ضایع بشی 

شما فقط برای دیگران بلدی درس اخلاق بدی؟ خودت یاد نگرفتی وسط صحبت دیگران نپری شماها فقط ادای با فهم هارو درمیارید ولی تو عمل خودتون کاملا برعکسه😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
شما فقط برای دیگران بلدی درس اخلاق بدی؟ خودت یاد نگرفتی وسط صحبت دیگران نپری شماها فقط ادای با فهم ه ...

شما وقتی درک اینو نداری که سایت عمومیه و وقتی پست میذاری همه میتونن ریپلای کنن سکوت کن چون هیچی واسه دفاع از خودت نداری داری چرت و پرت سر هم میکنی 

اولش مدرک اون خانم رو مسخره کردی پرسیدم مدرک خودت چیه گفتی من و اون ی کاربر یکی هستیم

گفتم بیا ثابت کن میگی چرا تو بحث ما دخالت میکنی 

هی میخوای جمعش کنی هی بیشتر خودت رو ضایع میکنی 

یا واسه اثبات حرفات دلیل بیار یا سکوت کن که اینجوری مضحکه نشی واسه شخصیت خودت بده