2752
2734

من فردا دوز دوممه

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولش کن ارزش وقت گذاشتن نداره بخدا  ی طرف این قضیه سواده که مشخصه ندارن ی طرف دیگه شعوره !  ...

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ای کاش میتونستم بی تفاوت باشم ولی بازم التماسشون واسه احیای نزدیکانشون جلو چشممه و توهین هارو میپذیرم ازشون حتی اگه دلم بشکنه

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
هوشبری رشته خوبی نیست ؟ خودت چی خوندی اونوقت ؟  چقدر واضح حسادت میکنید

رفتی با کاربری دیگت اومدی گفتم لطفا منو دیگه ریپلای نکن علاقه ای به هم صحبتی با شما ندارم

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2731
همیشه همینه چوب نادانی اینا رو بقیه میخورن 

دقیقا 🌹♥️جالبه اینجا دیدم گفتن کاربری دیگه منین😂😂😂😂

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
با کی بحث میکنی ؟ کسی که واکسن نمیزنه مشخصه هم سواد پایینی داره هم فرهنگ پایین  نمیشه با اینا ...

ببینید ببخشید من ریپلای میکنم صحبتتو .اصلا ایطور نیست .

خوب دلیل نمیشه کسی که واکسن نمیزنه فرهنگ نداشته باشه

بعضیا براشون مهمه چی قرار بزنن.

چی قراره بره تو بدنشون .

شاید دلیلی دارن‌

همه کشورها دارن ضد واکسن

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
من منتظر سبد متنوع واکسن ایرانی ام😅 ولی بی شوخی اینجا فقط سینو میزنن...یمدت برکت بود ک خودم کرونا ...

یک ماهه کرونا گرفتی خفیف بود یا ن😐

من بابام رفته بود به پایگاه گفته بود شدید گرفتم 🤐😂

بش گفته بود تا برج ۹ نباید بزنی

چون مامانم گرفته بود به اونم گفت تا برج نه مامانم گفت نه تو بکو کجاش شدید گرفتنی 😁

دیگه مامانم فرداش از غصه رفت زد

وزن فعلی:۶۸ وزن هدف:۵۶ عضو گروه آبی💙💫
ایمنی بعد کرونا تا چند وقت هست؟؟ امکان هست دوباره بگیریم؟؟

میگن واکسن تا ۶ ماه ایمنی میده (که الیته ما چیز دیگری دیدیم چون دقیقا کسایی که دو سال کرونا نگرفتن بعد از واکسن کرونا گرفتن)ایمنی طبیعی باید بیشتر باشه 

رفتی با کاربری دیگت اومدی گفتم لطفا منو دیگه ریپلای نکن علاقه ای به هم صحبتی با شما ندارم

برو نینی یار رو صدا کن بگو ای پی ها رو چک کنه 

اگر اینکارو نکنی یعنی حرف الکی زیاد میزنی و همه حرفات از اول تاپیک از روی هوا بوده 

از آدمی که وقتی کم میاره تهمت میزنه انتظار بیشتری هم نمیشه داشت

تلاش کن به جایی برسی به جای حسادت به دیگران

دقیقا 🌹♥️جالبه اینجا دیدم گفتن کاربری دیگه منین😂😂😂😂

دیگه وقتی کم میاره چی بگه ؟ ازش میپرسم چی خوندی که ار نظرت هوشبری خوب نیست تهمت میزنه ! خب جوابی نداره مجبوره ی چیزی سر هم کنه 

میگن واکسن تا ۶ ماه ایمنی میده (که الیته ما چیز دیگری دیدیم چون دقیقا کسایی که دو سال کرونا نگرفتن ب ...

شوهر خودم دودز استرا زد گرفت .اصلا هم خفیف نگرفت 

خودم بعد دز اول گرفتم..

تایپیک هام هست گفتم من حتی تو اسانسور خونمون نرفتم ...

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
ببینید ببخشید من ریپلای میکنم صحبتتو .اصلا ایطور نیست . خوب دلیل نمیشه کسی که واکسن نمیزنه فرهنگ ند ...

اتفاقا همین عاشقان واکسن اگه به اطرافشون نگاه کنن افراد باهوش و باسواد و اهل تفکر هستن که به واکسن شک دارن خدایش بدون تعصب دقت کنید