2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ما هیچ کس از خانوادم نزدن و کرونا هم نداشتیم تا الان

حتما مبتلا نشدین بهش برعکس ما کلا بیمارستان و درمعرض خطر بودیم مبتلا هم شدیم خیلییییی سخته 

ولی واکسن زدن کار عاقلانه ای هس و دلیلی برا  نزدنش وجود نداره 

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
هوف مام صبر کردیم برا برکت نشد نشد اخر سینو زدیم وگرنه همون بری ژونو میزدیم:(

😂اها

من چون به تازگی گرفته بودم فعلا دغدغه ندارم اما منتظر سبد متنوع ام🙄

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...

من هر دو دوز رو زدم. 

کل خانواده مونم  که تو سن واکسیناسیون بودن حداقل دوز اول رو تا الان زدن 

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
2740
من کلا تصمیم دارم نزنم

چرا؟ 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
حتما مبتلا نشدین بهش برعکس ما کلا بیمارستان و درمعرض خطر بودیم مبتلا هم شدیم خیلییییی سخته  ول ...

ما کل خانواده ک نه...کللل فاکیلمون از عید تا بحال همه گرفنتیم یدور...خدارد هزار مرتبه شکر فوتی نداشتیم...واکسن زده هامون دور آخر کرونایی هامون بود😅 ینی مامان و بابام...ک ۱ و ۲ درصد ریه هاشون درگیر شد بیماری در حد سرماخوردگی...اما شوهر عمه م با اینکه واکسن زده بود الان هنوز بیمارستانه و حالش تعریفی نداره🤔

جوونا ک همه مون خیییلی سبک گرفتیم واقعا در حد سرما خوردگی منکه فقط بدن درد و سر درد داشتم اصلا حالت سرما خوردگی هم نبود..زمان ابتلا هم هن‌ز واکسن نزده بودیم.

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
2706