2737
2734
عنوان

داستان زندگی من و‌مادرم....🥀

| مشاهده متن کامل بحث + 434733 بازدید | 1636 پست

استارتر خدا رفتگانتو بیامرزه

بزرگ کردن سا تا بچه سخت نیست؟

من میخوام برای دومی اقدام کنم خیلی می ترسم نتونم به دوتا بچه برسم

کمک هم هیچ کسو ندارم.همسرمم صبح میره سرکار شب میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی ناراحت نشیا ولی دلم به حال مادر سارا سوخت چرا نباید بدونه مادرش کیه؟ اون نه ماه تو دلش بزرگش ...

اره ولی الان تو حساس ترررررین سنه اگه ندونه بهتره هر وقت بزرگ شد ۵قلش کاملشد اونوقت بهش بگن

استارتر خدا رفتگانتو بیامرزه بزرگ کردن سا تا بچه سخت نیست؟ من میخوام برای دومی اقدام کنم خیلی می ت ...

ممنونم،همچنین🌹

بچگی سخت تره.ولی وقتی بزرگتر میشن نسبت به قبل سختیش کمتر میشه

از یه جهاتی واقعا خوبه.مثلا درس و‌مشق

سارا سوالی داشته باشه از من میپرسه.علی و فاطمه از سارا میپرسن

به هم کمک میکنن

بنظرم از نظر تربیتی هم راحتتر از تک فرزندیه

هرچند نسبت به شرایط باید سنجید

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
2728
واقعا قلم خیلی خوبی دارین از خدا می خوام که برای همیشه در کنار همسر و فرزندانتون بدون هیچ غمی زندگی ...

ممنونم از نگاهتون💖

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!

بالاخره خوندم

اول یه چیز میگم ازم دلخور نشیا

اما چرا اینقدر هی میگی این همه داغ، عزیزم اینایی که شما کشیدی نرمال طبیعت دیگه خواهر 

همه داغ مادر و پدر میبینن

ناشکری نکن، خوب زندگی کردی والله

من حال و حوصله نوشتن ندارم، به علاوه کاربریم قدیمی نمیخوام یه وقت شر بشه بترکه و الا اگه زندگی منو بدونی تازه میفهمی چه خوشبخت بودی

در مورد سوریه رفتن هم 

من میگم ایندفعه رفتی سر مزار مادر همسرت قسمش بده اینو از سرش بندازه، یه نیتی هم بکن یه چیز بپزی براش خيرات بدی

بگو خودش رای پسرش رو بزنه، مرد ایرانی مامانیه، کار کار مامانش که از فکرش بیاد بیرون

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
بالاخره خوندم اول یه چیز میگم ازم دلخور نشیا اما چرا اینقدر هی میگی این همه داغ، عزیزم اینایی که ش ...

داغ هرکس برای خودش سنگینه

انشاءالله نه داغ عزیز ببینید نه داغ بچه

برای سوریه هم رضایت خودمو دادم

2738
قلبم ب درد اومد

🖤

داغ هرکس برای خودش سنگینه انشاءالله نه داغ عزیز ببینید نه داغ بچه برای سوریه هم رضایت خودمو داد ...

بله درسته منتها این حرف فقط من نیست، حتما دیدی تو کامنتها چندین نفر اینو گفتن

عزیزم یکم ناشکری 

دیدت رو به دنیا عوض کن

البته احساس میکنم تغییرات هورمونی هم به این حس منفی دامن زده 

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
بله درسته منتها این حرف فقط من نیست، حتما دیدی تو کامنتها چندین نفر اینو گفتن عزیزم یکم ناشکری  ...

چندین نفر گفتن و منم آرزو کردم هیچوقت تو این موقعیت ها قرار نگیرن

نمیدونم شاید شما حس ناشکری گرفتین

ولی من در شرایط فعلیم نا شکری نکردم.تاپیکم باب درد و دل و بیان زندگیم بود

ببخشید اسی. خانواده مادری سارا هیچوقت سراغشو نمیگیرن؟؟؟بهش سر نمیزنن؟؟؟

یه مادر بزرگ پیر داره که تهران نیست

تو بچگی چند بار سارا رو دیده

یه مادر بزرگ پیر داره که تهران نیست تو بچگی چند بار سارا رو دیده

حتما خیالشون از بابت شما راحته که بیخیالش شدن.دختر عموی منم توتصادف فوت شد.دخترش اون موقع دوسال و نیمش بود .الان سه سال گذشته و هممون خیلی دقدقه دخترش رو داریم هرچند بابای بچه خیلی بیشعوره و مارواز دیدنش محروم کرده فقط ماهی یه بار یکی دو ساعت میبره پیش مادر بزرگش

عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم امضامو بخونین 

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم