2733
2734
عنوان

داستان زندگی من و‌مادرم....🥀

| مشاهده متن کامل بحث + 434931 بازدید | 1636 پست
تاریخ تولدش هم چند ماه عوض شد سوالی در این مورد نپرسیده

چطوری شناسنامه رو عوض کردین 

میشه مراحلشو بگی برای خالم میپرسم اونم همین شرایط داشته 

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی
ممنونم عزیزم،همچنین برای شما 🌹

سخت نبود بچه ای که مال تو نیست،،بزرگ کردی

من درک نمی کنم چرا آدم باید سختی بکشه اونم تو این دوره که سختی هست

حتما از نظر مالی اوکی ،،که شوهرت چنین تصمیم گرفته

ولی حتی اگه از نظر مالی اوکی باشی زندگی بدون مرد خیلی سخته عزیزم

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چطوری شناسنامه رو عوض کردین  میشه مراحلشو بگی برای خالم میپرسم اونم همین شرایط داشته

یه مبلغی رو دادن

همسرم دبیرخانه کمیسیون تشخیص سن رفت فکر میکنم

خیلی از اون زمان گذشته.الانا یکم سفت تر میگیرن

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
سخت نبود بچه ای که مال تو نیست،،بزرگ کردی من درک نمی کنم چرا آدم باید سختی بکشه اونم تو این دوره که ...

سارا از بچگی تو بغل خودم بزرگ شد

اوایل یکم به این چیزا فکر میکردم.ولی بعد اصلا برام مهم نبود

دختر دایی ابوالفضل من یه بار تو گوش من سیلی زده بود.ولی هر وقت بچش رو ببینم بغلش میکنم و باهاش بازی میکنم

می‌خوام بگم نسبت به بچه ها اینجوری نیستم که این بچه مامانش اینه یا قبلا اینجوری بوده

اون بچه بی گناه و معصومه

مخصوصا وظیفم در مقابل سارا که قطعا بزرگتر از این چیزاست

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
2731
انشاءالله بهش میگیم خودم و همسرم بعضی وقتا سر مزار مادرش میریم هم سارا می‌دونه چقدر دوسش دارم،ه ...

خیلی دیر شده باید از بچگی میفهمید

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
سارا از بچگی تو بغل خودم بزرگ شد اوایل یکم به این چیزا فکر میکردم.ولی بعد اصلا برام مهم نبود دختر ...

درسته

ولی از سختی هاشم بگو،،

حتما اگه می‌فهمید مادرش فوت کرده وضع فرق میکرد،، کار برات خیلی سخت تر میشد

خونواده مادری سارا ارتباط ی ندارین حتما

خیلی حس بدیه انگار به زور نگهش داشتم دوست داره بره هی وصیت نامه شهید حججی رو برام میخونه

بگو شهادت همین جا تو خونه پیش چهارتا بچه اس !!!

اگه میخوای بری شهید بشی این همه بچه واسه چیت بود که خدای ناکرده زبونم لال همه رو بخوای یتیم کنی و بندازی زیر دست بقیه 

این بی انصافی و بی خیالیه که بخوای به اسم شهادت چهارتا بچه رو یتیم و تنها کنی و یه زن رو دست تنها بزاری با چهارتا بچه !!!

استارتر خییییلی فوق العاده این. هم شخصیت تون هم قلم تون. 

با اینکه سختیای زیادی داشت تو داستان خودتون و مادرتون ولی سرشار از حس مثبت بود زندگی تون برام.   

خیییلی حس خوبی داشت. 

واقعا ازت ممنونم که زندگی تو با ما به اشتراک گذاشتی.        

خیلی حرفا بود که نسبت به برخی مطالب کاربرا دوس داشتم بگم مخصوصا اجحافی که بعضی دوستان در مورد شهدای مدافع حرم و رزمنده ها و نقش ایران و... داشتند ولی صرفا به احترام شما و اینکه خدای نکرده مشکلی برا تاپیکتون پیش نیاد نگه داشتم تو دلم. امیدوارم همه مون یکم خودمون و نگاه مونو ازین دو دو تا چهار تای مادی زندگی بالاتر بیاریم و یه ذره جای شک بذاریم که شاید نگاه مون اشتباه باشه.

رضوانه جان عزیزم، امیدوارمو از ته دلم دعا می کنم  ازین به بعد زندگی تون سرشار از آرامش و امید باشه با بهترین پایان بندی برای زندگی این دنیایی مون  

راستی سر زایمان تون ان شاالله ب سلامتی، برا امثال من چشم انتظارم ممنون میشم دعا کنین. قطعا دعای کسی مث شما خیلی پیش خدا گیراست  

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
درسته ولی از سختی هاشم بگو،، حتما اگه می‌فهمید مادرش فوت کرده وضع فرق میکرد،، کار برات خیلی سخت تر ...

یه مامان بزرگ پیر داره فقط

تهران نیست که بخواد سارا رو ببینه

عزیزم یعنی الان بچه چهارم روهم باردارین؟چندسالتونه؟سارا؟علی؟فاطمه؟زینب؟درسته؟😊

بله

37

استارتر خییییلی فوق العاده این. هم شخصیت تون هم قلم تون.  با اینکه سختیای زیادی داشت تو داستان ...

عزیزم خیلی خیلی ممنونم ازتون 💖

هم از وقتی که گذاشتید،هم از اینکه برای اینکه تاپیک مشکلی براش پیش نیاد چیزی نگفتین

خودمم سکوت کردم وقتی بعضی پیام هارو خوندم. دلم نمیخواست یسری از افراد که هنوز نخوندن، تاپیک رو از دست بدن

انشاءالله توی تک تک لحظاتتون شاد و موفق باشید💕🌹 

استارتر عزیز برام واقعا سواله 

قصد جسارت ندارم

شما که یه فرد مذهبی و معتقدی هستین چرا از مرگ والدینتون بهم ریختین؟به نظرم کسایی که اعتقاداتشون قویه پذیرش این مسایل راحت تره

زندگی مادرتون سخت بوده اما زندگی شما چندان هم دشوار نبوده

مادرتون جوون بودن درسته

واقعا برام سواله 

من خودم مادرم رو از دست دادم خیلی برام سخت بود

اما فک می کنم اگه اعتقادات مذهبیم بیشتر بود پذیرشش برام راحت تر بود

2706