2733
2734
عنوان

داستان زندگی من و‌مادرم....🥀

| مشاهده متن کامل بحث + 434733 بازدید | 1636 پست

خلاصه،اون شب بحث ازدواج و خواستگاری رو پیش کشیدن

از واجبی انجام وصیت مرده گفتن تا علاقه میلاد به من

من میلادو حتی به چشم برادر هم نمی‌دیدم

هیچوقت برام جدی نبود.نه حرفاش،نه کاراش،نه نگاهاش

وجودش برام مهم نبود

مامانم با تمام ظلم هایی که برادرش بهش کرده بود،بازم دوسش داشت

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یادش میفتم دلم‌میخواد زار زار گریه کنم😭

با اینهمه ظلمی که به مامانم کردن،وقتی چشمشون پی من بود داییم هر صبح به مامانم پیام میداد و صبح بخیر می‌گفت

مامان مهربون منم هر صبح جوابشومیداد😭😭😭

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
2728
من رضوانه هستم فوق لیسانس فقه و‌مبانی اسلامی دارم و مربی دفاع شخصی (بودم) دختر آخر یه خونواده & ...

نمیدونم چرا با اینکه اصلا شرایط روحی و فیزیکی خوبی ندارم اما انرژی قلمت خیلی بالاس برام

با اینکه بسیار ساده نگارش کردی و با احترام من اصلا مذهبی نیستم ولی اعتقادات خودمو دارم،اونجا ک گفتی خانواده مذهبی،صمیمی و آبرودار ی لحظه ی حس خیلی خوب بهم تزریق شد

نونتون گرم و آبتون سرد

همیشه خوش باشی خوش انرژی جان

خلاصه،اون شب بحث ازدواج و خواستگاری رو پیش کشیدن از واجبی انجام وصیت مرده گفتن تا علاقه میلاد به من ...

ولی بابام نه.هیچوقت از فامیل خیر ندیده بو‌د
اون شب نیاز به نه گفتن من نموند،بابام خوش نه رو گفت و داییم اینا با ناراحتی و قهر رفتن

2740
نمیدونم چرا با اینکه اصلا شرایط روحی و فیزیکی خوبی ندارم اما انرژی قلمت خیلی بالاس برام با اینکه بس ...

ممنون از نگاهت عزیزم💖

بماند چه بحثی صورت گرفت بین پدر و مادرم.مامانم می‌گفت نباید انقدر رک صحبت میکردی تا ناراحت بشن

بابام میگفت همیشه‌همه جا گفتم دختر به فامیل نمیدم.فامیل به دختر من چشم نداشته باشه

از اون طرف ایشون جز برترین استاد های دانشگاه بودن و برداشتن درس با ایشون عقلانی تر بود من جز دخترای ...

وای بلا دور شد ازت

وای بشی عروس دایی ابوالفضل

خدا چقدر دوستت داشت

خدا ببخشه مارو

دایی ابوالفضل بیچاره امشب خواب نداره انقدر ما کنیدم و بادش دادیم