2733
2734
عنوان

داستان زندگی من و‌مادرم....🥀

| مشاهده متن کامل بحث + 434931 بازدید | 1636 پست
چقدر گریه کردم اونجا که گفتی مادرت رفت😭😭😭😭 اختلاف سنیت با همسرت چقدر بود؟انگار گفتی 50 سالش بود ...

۱۰ سال اختلاف سن داریم

مادر و پدرمم اختلاف سنشون ۱۰ سال بود 

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
لیلا جان زندگیت پر از آرامش باشه انشاا... ولی اگر من باشم جلوی همسرم رو نمی‌گیرم.... چندین بار ازم ...

خدا بهت صبر بده

شاید اگر این سختی هارو نکشیده بودم قبول میکردم

ولی تحمل یه استرس و داغ دیگه رو ندارم

بچه من سه هفته دیگه به دنیا میاد انشالله

به بچه چند روزه بگم بابات رفته جنگ؟

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای دهنم باز نمیشه اینارو بگم میگه میشی همسر شهید.اجرت با خداست میگه بلاخره هممون رفتنی هستیم.چه ب ...

وقتی سایه پدر بالا سر طفل معصوما نباشه حسرت بکشن بچه های مردم و ببینن اخه چ لذتی داره. در ضمن شما ک جز همسرت کسیو نداری با عرض معذرت بنظرم همسرتون خیلی خیلی خودخواهه

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏
شما الان چند سالتونه

۳۷

بغضم گرفت استارتر عزیز 

خدا بهتون صبر بده و رفتگانتونو بیامرزه انشالله جاشون وسط بهشت باشه خودتو ناراحت نکن عزیزم وقتی ناراحتی براشون دعا کن تا دل خودتم آروم بشه 

تحسینت میکنم به خاطر مادری کردن برای سارا انشالله خدا آجر کارتو بهت بده و خودت و بچه هات و شوهرت عاقبت بخیر بشید سعادت دنیا و آخرت نصیبتون بشه انشالله هیچوقت رنگ غم و ناراحتی رو نبینی 💙🌈💚💜

عمر دست خداست عزیزم می‌دونم خیلی برات سخت هست خیلی داغ دیدی ولی مردن و زنده بودن دست خداست اگه منم بودم نمیزاشتم بره ولی اگه طاقت و تحملشو داری بزار بره که بعدا پشیمون نشی 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈

میشه برا خونه دار شدنمون صلوات بفرستین منم براتون میفرستم 
بغضم گرفت استارتر عزیز  خدا بهتون صبر بده و رفتگانتونو بیامرزه انشالله جاشون وسط بهشت باشه خود ...

ای کاش میشد حرفاشو بشنوید

نگاه هاش رو ببینید

دعاهای سر نمازشو گوش بدین

اونوقت شماهم دلتون میسوخت

همسرم همیشه برام افتخار داشت و داره

میدونم خودخواه نیست.سنگ دل نیست.هیچکدوم از بدی که کاربرا گفتن رو نداره

ای داد بیداد😭😭😭خدا رحمتش کنه   ای خدا نی نیت هم مرد 😭😭خدابه دلت آرامش بده

ممنونم🖤

طاهر پاشد سارا رو برام آورد سفت سفت بغلش کردم اونم بغلم کرد بهش گفتم چقدر دوسش دارم دو سالش بود.شاید ...

دختر اول من الان دو سالو ۴ماهشه منم ماه دیگه زایمان میکنم میترسم دخترم دلش بشکنه خیلی ناراحتم

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
نذاشتم بره ولی هر روز اصرار میکنه میگه بدون رضایتت رفتن به دلم نیست ولی موندن هم به دلم نیست

نزار بره به نظرم بچه هاتون چه گناهی کردن که یتیم بزرگ بشه والا زور داره بره کشوری دیگه شهید بشه حالا اگه مثل قدیم جنگ برا خاک وناموس خودش بود اشکال نداشت

باخانواده دایے تون ارتباط دارید جالب نیست سوالم ولے ازمیلاد چہ خبر؟

همسرم یه بار بهم گفت صله رحم واجبه و زنگ بزنم بهشون

زنگ زدم ولی جواب ندادن

ماهم دیگه سراغی نگرفتیم.حداقل سرمون بالاست که قطع این رابطه از سمت ما نبوده و گناهی هم نداریم

اون‌روستا کوچیکه.خبرا زود میپیچه

میگن هر هفته با یکیه

پی ابرو برداشتن و‌ مو رنگ کردن و‌عمل بینی

تو مغازه لباس فروشی باباش گاهی مشغول میشه

دختر اول من الان دو سالو ۴ماهشه منم ماه دیگه زایمان میکنم میترسم دخترم دلش بشکنه خیلی ناراحتم

من بعد زایمان هم برای سارا خیلی وقت گذاشتم.تمام سعیمو کردم حس ناراحتی نداشته باشه و وقتی بزرگتر هم شدن حس حسادت نداشته باشه و خداروشکر موفق شدم

انشاءالله زایمانت راحت باشه و بچتو سالم بغلش بگیری 🤍

سجاد تصادف کرده بود شوکی که بهم وارد شد قدرت همه چیو ازم گرفت فقط و فقط یاد حرفش افتادم قبل از رف ...

الهی بمیرم برااتت😭😭😭😭😭 اشکم دراومد وای خدا هعیی دنیای نامرد

😭

باهم دردهامونو ب خواب میسپاریم:)🕊🌈
دركش كار ما نيست  منم نميتونم همچين گذشتي كنم  ولي اينا همش ازمون دنيامونه  كسايي ...

گلم قضیه کربلا و روز عاشورا و امام حسین و یارانش کاملاااا فرق داشته با این قضایای حالا و دفاع از حرم و اینا که با یه سری چیزای دیگه قاطی شده ...بیشتر نمی تونم بگم که کاربریم به باد نره

برای خوشبختی همتون صلوات میفرستم ♥️شما هم اگه دوست داشتید برام صلوات بفرستید😍
2706