2733
2734
عنوان

من به جاش دارم خجالت میکشم 😂😅🥴

| مشاهده متن کامل بحث + 4014 بازدید | 73 پست

تولد تو که گذشت صبورای عزیزم اگر بابای ارغوان اشاره ای هم کردکه فکر نکنم بکنه اصلا استقبال نکن و بزن تو دهنش 🥸

جاریتم اگر گفت قشنگ جوابشو بده

ولی یجوری جواب ندی که فک کنه مونده تو دلت یا خیلی ناراحتی ، تولدت گذشته و رفته ناراحتی و عذر خواهی خواستن هم فایده نداره چون یبار در سال تولد آدمه نه بیشتر !

میدونم مغروری و اصلا بروی خودت نمیاری ولی یکاری کن با نگاهت و پوزخند کنار لبت همراهی کن این شازده رو تا یذره فقط یذره خجالت بکشه و بفهمه خیلی نامرده در برابر تو 😝🤨

انشالله که به تو ارغوان کلی خوش بگذره این جشن 🥳🤩

اینجوری که بدتره چون یه نقطه ضعف گنده میدی دستش 

چون میفهمه که فقط داری حفظ ظاهر میکنی و میتونه دفعات بعد هم با این کارهاش شما رو اذیت کنه و تحت فشار قرارت بده ،گرچه به روی خودت نیاری ولی مشخص میشه از درون ناراحت میشی ،نذار اینو بفهمه ،بذار حس کنه کامل گذاشتیش کنار،

واقعا فکر میکنی عذاب وجدان میگیره ؟!! ایشون هر چی بگیره عذاب وجدان نمیگیره ،،اصلا این عذاب وجدان براش برنامه نویسی نشده ،چون تو ذهن خودش میگه بایدددددد من اینکار و میکردم بایییییید تنبیه میشد( با یک عدد سیبل کلفت بخونش .)

نمیدونم چرا نیمخوای اون کلید قطع توقعت از هسرت رو بزنی ؟!! کلیده حتما اتصالی داره !

بی خیال دختر ،این همه این مرد بهت ظلم کرده ،خون به جیگرت کرده ،الآن پای تفلد نگرفتنشی ! 

رفتی اونجا بلند بگو و بخند،شاد باش ،بگو ماشاءالله خدا همچین مردهایی مثل شما رو زیاد کنه ،بگو میدونی چقدر پیش خدا عزیز میشی وقتی اینجوری محبتت رو به خانمت ابراز میکنی .همه ی اینا رو قاطع و با کلمات محکم ادا کن ،بعدم بگو شما و امثال شما به امام زمان سلام الله نزدیک هستید چون قلبتون رئوفه ،خانواده رو گرم نگه میدارید،من  برای جفتتون صدقه میذارم کنار   

اتفاقا بهترین جاست که این حرفها رو بزنی چون خانواده ی خودشه  ،نه اینکه فکر کنی همسرت تغییر میکنه ،نه، ولی یکم میسوزونه، 40 درصد سوختگی و 30 درصد کوفتگی   

عجب بچه ای این شوهرت ،یعنی عین بچه ها رفتار میکنه ،باور کن این شوهرت از اون ارغوانتم کوچولوتره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خوبی ، خوبه همین شرمنده کردن زیر پوستی عالیه به روی خودتم نیاری ،،از درون داغونش میکنه هرچقدر ...

سلام عزیزم خوبم 

باشه حتما بهش میگم فردا شبه !

عمری باقی باشه این روز به بهترین شکل جبران خواهم کرد خیالت تخت ! 

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
تولد تو که گذشت صبورای عزیزم اگر بابای ارغوان اشاره ای هم کردکه فکر نکنم بکنه اصلا اس ...

ممنونم عزیز دلم نه مطمئنم به روی خودش نمیاره و دعا میکنم نیاره چون واقعا نمیخوام در موردش حرف بزنم حتی !

امشب خندوانه جمشید مشایخی و با خانومش آورده بود من ماتم برده بود به صفحه انقد عاشق هم بودن و شاد و شنگول تو اون سن !

گفت چه زن جلفی داره همون طور مات صفحه گفتم فکر میکنم پیری داداشت و زن داداشت این شکلی باشه همیتقدر مهربون و پر از شادی!

بهش نگاه نمیکردم فقط به تصویر نگاه میکردم یه مکثی کرد و هیچی نگفت بعدم کلا دیگه نگاه نکرد 🥴

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
2731
اینجوری که بدتره چون یه نقطه ضعف گنده میدی دستش  چون میفهمه که فقط داری حفظ ظاهر میکنی و میتون ...

گفتم بهت بدترین خصلت من امیدوار بودنمه انقدر که من به آدما ظن خوب دارم و فکر می‌کنم بالاخره یه روزی شاید خوب بشن که نگم برات !

سعیمو میکنم هیچی نمیگم حتما ازشون تعریف میکنم تنها چیزی که آرومم میکنه سوزوندنشه !

امشب وقتی گفتم شبیه زن داداشت و داداشتن قشنگ داشت منفجر میشد!

پس به قول نمکی جان تا آخرین قطره خون ازشون تعریف کن و ماشالله ایشالله کن 😂

ولی لو ندی که دلت سوخته

یجور بگو که انقدر ازین مرد ناامیدی که اصلا تعجب و ناراحتی تو کار نبوده نیست و نخواهد بود 😇🙃

پس به قول نمکی جان تا آخرین قطره خون ازشون تعریف کن و ماشالله ایشالله کن 😂 ولی لو ندی که ...

امشبه !

حتما همینکارو میکنم 🤗🤗🤗

خودش مدام دنبال راهی برای پیچوندنه !!!

همیشه یه اولین باری هست که خیلی سخته اون اولین بار برام اتفاق افتاد دیگه اینجوری نمیتونه ناراحتم کنه 😊

امشبه ! حتما همینکارو میکنم 🤗🤗🤗 خودش مدام دنبال راهی برای پیچوندنه !!! همیشه یه اولین باری هست ...

چیکار کردی مامان ارغوان پیچوند یا موفق شدی؟

اگه امضام و دیدید  ازتون خواهش میکنم برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج) یه صلوات از ته قلبتون بفرستید ❤
2740
چیکار کردی مامان ارغوان پیچوند یا موفق شدی؟

رفتیم عزیزم ولی خیلی مجال حرف زدن برای من نشد☹

کافه رفتنوبا ارعوان خودش در نوع خودش مصیبت بزرگی بود ! من تمام مدت در حال گرفتن بچه بودم که فاتحه کیک و میزها رو نخونه و اینکه نیفته!

خلاصه اصلا فقط دنبال این بودم شمع کوفتی زودتر فوت کنن تموم شه برگردم خونه !

رفتیم عزیزم ولی خیلی مجال حرف زدن برای من نشد☹ کافه رفتنوبا ارعوان خودش در نوع خودش مصیبت بزرگی بود ...

فدای سرت فرصت برای جبران بسیار است😉

اگه امضام و دیدید  ازتون خواهش میکنم برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج) یه صلوات از ته قلبتون بفرستید ❤
قهر کردن برای اوناست که نازکش دارن من شیوه ام خجالت دادنه و شرمنده کردنش از این شیوه بیشتر نتیجه گرف ...

سلام عزیزم  یه کانون تشکیل بدیم و دورهمی بگیریم    ما خانم هایی که شرابط مشا بھی داریم کاش تو یه شهر بودیم  و دور هم خاطره هامون رو می گفتیم و می خندیدیم 😡🤣😭 این هفته که گذشت یه عالمه ماجرا داشتم که بنویسم ولی عروسی داشتیم وقت نشد            در آینده فراموشی نگیرم می نویسم         دیروز با پسرم اومدم شهرستان  حالا شوهرم عکس جگر کباب کردن گذاشته  و تو گروه خانواده ۵ نفری مون  و نوشت مهمون داره       و فامیلاش خونه اش هستن  ۱۱ نفر مهمون داره  وگفت بیاین گوسفند سربریدم گوشت ببرین  پسرم قبول نکرد و گفت می خواست    قبش به ما خبر می داد نه اینکه الان رسیدیم گفته   اینقدر بی شعوره می‌تونست یه خبر بده   ما هم اومدنمون يهو يی شد     الان خونه پدرم هست م 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
منم واسه خانوادم مهمترم انگار به دلم مونده یه بار بگه من برای این دختر چکار کردم.حیف که عاشق هم بود ...

عزیزم اگه زندگیت قراره مثل ماها بشه  زودتر یه تصمیم اساسی بکن  زندگیت نشه الان من  به داد خودت برس

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
تا میام تاپیک بزنم نی نی ار میترکونه نمیدونم چه هیزم تری فروختم اخه من هیچی عزیزم محل زندگی اون هرز ...

اخ چقدر دنبالت گشتم تو فکرت بودم دعا کردم هرجا هستی موفق باشی خودت و گل دخترت خیلی قوی هستی آفرین کاش ی تاپیک بزنی تعریف کنی بعد پزشک قانونی رفتی چیشد

2706