2733
2734
عنوان

من به جاش دارم خجالت میکشم 😂😅🥴

| مشاهده متن کامل بحث + 4014 بازدید | 73 پست
خانوم های شبیه شما که به خودشون مسلط هستن  و میتونن احساسشون رو سریع بروز ندن  و محکم هس ...

خط دومت جايزه داره 

سريع بروز دادن احساسات از سادگيه

مخصوصا حرفي بزنه زود خشمگين بشي

از كوره در بري

و يا حس منفي كه از خونواده اش گرفتي تو روش بگي

اينها نقطه ضعفهاي من بودند 

استارتر جون 

شخصيت تو مثل يك كوه يخي هست كه فقط نوك تيزش رو آب پيداست و تمام بدنه كوه زير آبه

آفرين به صبوري و استقامت هدفمندت 

شما همونی هستی که تاپیک میزدی و داستان میذاشتی؟ کاربری قبلیت عکس پروفت خودت و شوهرت بودی؟

ارع عزیزم

من توی عقد باردارم شدم😍قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت😊 حرفای مردم و بی پولی خیلی فشار اورد خیلی سختی کشیدیم اما اصلا سقط نشد بعد ازون گفتم حتما ی مصلحتی هست! با افتخار ب همه گفتم ن گناه کردم ن هوس بوده من مامان شدم اونم از همسره شرعی و قانونیم👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نمیکشم کلی هم برای دخترم سیسمونی اماده کردیم و همه با جون و دل عاشق دخترم هستن❣️ مامانم کمکم کرد زودتر جهیزیم کامل شه و غصه نخورم ممنونم از مادر و خاهرم ک عین کوه پشتم بودن❣️دخترکم روشـنااز الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم خلاصه دهنت سرویسه😂 خدا ب منی ک گناهکار بودمم و فکر میکردم منو از یاد برده با این بچه نظر لطف کرد  و یه فرشته گزاشت توی دامنم هنوزم باورم نشد ک من مامان شدم ولی وقتی رفتم سونوگرافی یهو ی صدای بولوب بولوب تند پیچید تو اتاق فهمیدم من باید تورو با جون و دل بپذیرم ک امید آوردی ب قلب و روحم💕راستی خاهشا قیافت ب من بره مـــرسی😐👊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم واقعا کاش یه جا بودیم حداقل با همدیگه به مشکلاتون میخندیدیم ! خوب کردین نرفتین پسرتون را ...

نه خدارو شکر نیومد وگرنه به هیچ کس خوش نمی گذشت  اولین عروسی بود که به من و خانواده ام خوش گذشت  

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
2728
من آدم محکمی هستم یعنی سعی میکنم خودم قوی نشون بدم ! اما تو یه دعوا تو همون حوالی دهم تیرماه توهین ...

منم زباد از ین تحقیر ها شنیدم  هر چه عقده خودش داشت به من نسبت می‌داد

حلوا حلوا که نمیکنه هیچ همیشه میگه بدم میاد مثل بدبختا به این زن و شوهرای جلف و ... نگاه میکنی عقده ...

خیلی بی لیاقته خیلیی😒😒مرتیکه الدنگ خب محبت کردن یادش ندادن 😤

مشخصه از خانواده بااصالتی هستی.هرکی جای توبودا شوهررو با خانوادش یکی میکردخیلیی صبوری تو ک دهنشو اسفالت نکردی

الهی شوهرت عقلش بیادسرجاش ادم شه 😣

من آدم محکمی هستم یعنی سعی میکنم خودم قوی نشون بدم ! اما تو یه دعوا تو همون حوالی دهم تیرماه توهین ...

😍😍😍😍

ممنون میشم منو تو تاپیک های کنکوری تگ کنید😍❤اگه چالش درس خوندن هم داشتید منو تگ کنید 
2740
خط دومت جايزه داره  سريع بروز دادن احساسات از سادگيه مخصوصا حرفي بزنه زود خشمگين بشي از كوره ...

مرسی عزیزم چه توصیف هیجان انگیز و قشنگی 🥰😍😍😍😊

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
نه خدارو شکر نیومد وگرنه به هیچ کس خوش نمی گذشت  اولین عروسی بود که به من و خانواده ام خوش گذشت ...

چه خوب عزیزم از این به بعد تنهایی با هم کیف کنین ! بدون اون زندگی کردن سالهاست یاد گرفتید فقط تظاهر می کردید خانواده اید از این به بعد کلا بدون اون زندگی کنید ! زندگی‌ هااااا !

قشنگ تو ذهنتون حذفش کنید و خوش باشید

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
خیلی بی لیاقته خیلیی😒😒مرتیکه الدنگ خب محبت کردن یادش ندادن 😤 مشخصه از خانواده بااصالتی هستی.هرکی ...

به شدت بی لیاقته ! 

چه می‌شود کرد به خاطر آدم های زیادی باید ادامه بدم 😊

چه خوب عزیزم از این به بعد تنهایی با هم کیف کنین ! بدون اون زندگی کردن سالهاست یاد گرفتید فقط تظاهر ...

دقیقا  یکی از خواهراش همش می گفت جاش خالیه ولی بقیه می گفتن ولش کنید اگه بود الان همه چی رو به هم می ریخت     

دماغتم عمل کردی؟

اره

من توی عقد باردارم شدم😍قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت😊 حرفای مردم و بی پولی خیلی فشار اورد خیلی سختی کشیدیم اما اصلا سقط نشد بعد ازون گفتم حتما ی مصلحتی هست! با افتخار ب همه گفتم ن گناه کردم ن هوس بوده من مامان شدم اونم از همسره شرعی و قانونیم👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نمیکشم کلی هم برای دخترم سیسمونی اماده کردیم و همه با جون و دل عاشق دخترم هستن❣️ مامانم کمکم کرد زودتر جهیزیم کامل شه و غصه نخورم ممنونم از مادر و خاهرم ک عین کوه پشتم بودن❣️دخترکم روشـنااز الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم خلاصه دهنت سرویسه😂 خدا ب منی ک گناهکار بودمم و فکر میکردم منو از یاد برده با این بچه نظر لطف کرد  و یه فرشته گزاشت توی دامنم هنوزم باورم نشد ک من مامان شدم ولی وقتی رفتم سونوگرافی یهو ی صدای بولوب بولوب تند پیچید تو اتاق فهمیدم من باید تورو با جون و دل بپذیرم ک امید آوردی ب قلب و روحم💕راستی خاهشا قیافت ب من بره مـــرسی😐👊
حلوا حلوا که نمیکنه هیچ همیشه میگه بدم میاد مثل بدبختا به این زن و شوهرای جلف و ... نگاه میکنی عقده ...

شوهر من وقتی آخرین خواهرم عقد کرد به شوهرش گفته بود مثل فلانی (خواهر چهارمی ) و شوهر ش نباشید   که   توجمع به همدیگه محبت کنید یا دست همو بگیرید یا تو یه بشقاب غذا بخورید ........  به زنت رونده    سوار سرت میشه                   بدبخت چشمه دیدن خوشبختی خواهرامو نداره     همین خواهر پنجم و آخری کارش به طلاق کشید  واقعاً شوهرم عقده ای و بدبخته  آخه به تو چه؟؟ زن و شوهر با هم تویه ظرف غذا می خورن   یادمه اوایل ازدواج این خواهر چهارمی می‌گفت یه روزی طلاق می‌گیرن اینا فیلمشونه  به کوری چشمش روز به روز خوشبخت ترهم می‌شن