2726
عنوان

من به جاش دارم خجالت میکشم 😂😅🥴

4009 بازدید | 73 پست

۷ مهر تولدم بود از قبلش با شوهرم دلخور بودیم عمدا اون روز نه تبریک گفت و نه هیچی حتی اجازه نداد خانوادش بیان خونمون کادوهارو بعدا که رفتم خونشون بهم دادن ! تا همین الان به روی خودش نیاورده ! منم خیلی اینجور موقع ها محکمم اصلا انگار نه انگار!

حالا ۲۵ مهرماه تولد جاریمه برادرشوهرم براش هفته تولد گرفته هر روز استوری و وضعیت های فوق العاده منم از عمد وقتی خونست بازشون میکنم و فقط نگاه میکنم و هیچی نمیگم اونم به روی خودش نمیاره !

حالا جاریم زنگ زد و من و شوهرم برای اون شب دعوت کرد گفت فلانی میخواد مثلا سوپرایزم کنه ولی خودم فهمیدم دوست دارم شمام باشین فلان کافه !

منم اول گفتم خودتون راحت باشین بعد که دیدم نه واقعا تعارف نیست قبول کردم بعدم به شوهرم گفتم اول که گفت نه نمیریم و اینا وقت دید گفتم من قبول کردم دیگه تمامه از خر شیطون پیاده شد !

گفتم فقط یادت باشه سوپرایزشون خراب نکنی خیلی برای امشب تدارک دیده داداشت هیچی نگفت .

به همین برکت من ازش خجالت میکشم میگم خیلی براش زشت شد 🤣🤣😂

حالا اون شب با اون همه صحنه عاشقانه و اینا و تولد و کادو چجوری روش میشه به من نگاه کنه 🤪

خصوصا که مطمئنم جاریم همش میخواد بگه خیلی دلم میخواست تولدت بیایم خونتون و ... 

منم با تم گربه چکمه پوش همچین یه گوشه مظلوم بشینم کیکم بخورم که دلش کباب بشه !

😈😈😈😈😈😈😈😈

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 

منم لنگه توام تو این چیزا

من توی عقد باردارم شدم😍قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت😊 حرفای مردم و بی پولی خیلی فشار اورد خیلی سختی کشیدیم اما اصلا سقط نشد بعد ازون گفتم حتما ی مصلحتی هست! با افتخار ب همه گفتم ن گناه کردم ن هوس بوده من مامان شدم اونم از همسره شرعی و قانونیم👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نمیکشم کلی هم برای دخترم سیسمونی اماده کردیم و همه با جون و دل عاشق دخترم هستن❣️ مامانم کمکم کرد زودتر جهیزیم کامل شه و غصه نخورم ممنونم از مادر و خاهرم ک عین کوه پشتم بودن❣️دخترکم روشـنااز الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم خلاصه دهنت سرویسه😂 خدا ب منی ک گناهکار بودمم و فکر میکردم منو از یاد برده با این بچه نظر لطف کرد  و یه فرشته گزاشت توی دامنم هنوزم باورم نشد ک من مامان شدم ولی وقتی رفتم سونوگرافی یهو ی صدای بولوب بولوب تند پیچید تو اتاق فهمیدم من باید تورو با جون و دل بپذیرم ک امید آوردی ب قلب و روحم💕راستی خاهشا قیافت ب من بره مـــرسی😐👊

نفهمیدم چرا

این دیوونه💀وجدان داشت                                         دیوونه عـشــ💔ــق داشت...(:                                                    این دیوونه، حس داشت😅                                        اما شده شـیــطــ👿ــان                                               این دیوونه، ای کــاش...☠️                                              این دیوونه، ای جــــان🤤                                           این دیوونه،پیک باز🥃بریز،بکن،عشق باش...🤘🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عَی ادم زررررنگ

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
2728

حس کردم زن محکمی هستی 

امضاتو که خوندم بیشتر بهت ایمان آوردم 

الگوی منی 👌 

خدا بهت قلب صاف و ثبات قدم بده 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

خیلی جالب خستو بروز میدی مثلا من حرصم میمیگیره ازش

انا تو میگی خجالت میکشه شوهرت چون برات اینکارو نکرده و جالب توصیف میکنی و میخوای حرص دربیاری

میگی مظلوم میشم

ولی اکثرخانما از حرص قهر میکنیم ایول

منم لنگه توام تو این چیزا

عزیزم دنبالت میگشتم 

نمیدونستم کاربری دیگم داری 

حالت خوبه؟گل دخترت چطوره؟

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
عزیزم خوبی کارت چیشد

تا میام تاپیک بزنم نی نی ار میترکونه نمیدونم چه هیزم تری فروختم اخه من

هیچی عزیزم محل زندگی اون هرزه رو پیدا کردم شوهرمم که فعلا مهریه گزاشتم اجرا

من توی عقد باردارم شدم😍قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت😊 حرفای مردم و بی پولی خیلی فشار اورد خیلی سختی کشیدیم اما اصلا سقط نشد بعد ازون گفتم حتما ی مصلحتی هست! با افتخار ب همه گفتم ن گناه کردم ن هوس بوده من مامان شدم اونم از همسره شرعی و قانونیم👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نمیکشم کلی هم برای دخترم سیسمونی اماده کردیم و همه با جون و دل عاشق دخترم هستن❣️ مامانم کمکم کرد زودتر جهیزیم کامل شه و غصه نخورم ممنونم از مادر و خاهرم ک عین کوه پشتم بودن❣️دخترکم روشـنااز الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم خلاصه دهنت سرویسه😂 خدا ب منی ک گناهکار بودمم و فکر میکردم منو از یاد برده با این بچه نظر لطف کرد  و یه فرشته گزاشت توی دامنم هنوزم باورم نشد ک من مامان شدم ولی وقتی رفتم سونوگرافی یهو ی صدای بولوب بولوب تند پیچید تو اتاق فهمیدم من باید تورو با جون و دل بپذیرم ک امید آوردی ب قلب و روحم💕راستی خاهشا قیافت ب من بره مـــرسی😐👊
عزیزم دنبالت میگشتم  نمیدونستم کاربری دیگم داری  حالت خوبه؟گل دخترت چطوره؟

سلام عزیزم دوساعت پیش تاپیک زدم نی نی یار ترکوند نمیدونم چرا

خوبم دیگه عادت کردم شوهرمو دارم فراموش میکنم دخترمم تقریبا دیگه اصلا پدرش یادش نیس ماه دیگه میشه یه سالش بچم

حسم میگ اینا فقط تو ذهن شماست و همسرت اصلا خیالشم نیست نمیدونم چرا😂اصولا مردا ب این چیزا اهمیت نمیدن فک میکنم حتا ایشون متوجه نیس ک شما ناراحت شدی😄

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
سلام عزیزم دوساعت پیش تاپیک زدم نی نی یار ترکوند نمیدونم چرا خوبم دیگه عادت کردم شوهرمو دارم فراموش ...

دورش بگردم 

خیلی مراقب خودتون باشین 

شکر که حالت خوبه♥️

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
ای بابا من پیگیرت بودم همیشه بد اونشب بعدازتایپیکت لغو زدی دعامیکردم حال دلت خوش باشه.همسرت اصلاپشیم ...

نه عزیزم

تازه قبلیارم پیدا کرده

دق کردم بخدا

حسم میگ اینا فقط تو ذهن شماست و همسرت اصلا خیالشم نیست نمیدونم چرا😂اصولا مردا ب این چیزا اهمیت نمید ...

نه میفهمه چون عمدا اینکارو کرده حتی دخترم یه کلیپ تولد دوست داره هر چی اصرار می‌کرد براش بیاره تو این دو سه هفته براش نمیذاشت مدام حواس بچه رو پرت می‌کرد میگفت تولد بده یه چیز خوشکل برات میارم .

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 

داغ دلمو تازه کردب خواهر

شب تولد من مامانم به شوهرم زنگ زده بود به من نگه و میخوان یه دفعه سورپرایز طوری بیان خونمون.شوهر منم اومد خونه فحشو کشید بهم که اون فلان فلان شده ها چرا میخوان بیان اینجا بعدم رفت گرفت خوابید منم با چشم گریون مثلا جلو مامانم اینا سورپرایز شدم

برای سلامتی همه پدر و مادرها صلوات🌷🌹
2706