2194
2106

دانش اموز

۳

اگر بمیرم مامان بابام  تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘

منم دانشجو ام😭😭😭😭😭

اگه میتونی برام یه سوره یس بخون 🙏🏻.               هروقت دلتون گرفته بود بگین براتون ایه الکرسی بخونم. لطفااا شما هم منو خیلییی دعا کنین ، دعا کنین به سه تا آرزوم برسم. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                 #دوستان عزیزم برمیگردم❤️

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

فوق تخصص  دارم 

❤خدایا مواظب پسرم باش🍒مادرشوهر کیست . بعد از به پا نمودن  جنگ می‌گوید ولا من چیزی نگفتم  @ خانم دکتر  طلا  هستم فوق تخصص  در  انواع تاپیک  های خواهر شوهر  مادر شوهر  و جاری هستم  خودمو صدا بزنید حلش میکنم  
2050
2183

بیکارم خیلی دوس دارم تو بانک استخدام شم ولی انقد سخت میدم امتحانارو 😭😭😭😭😭

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است