2137
2106

منم‌مبخوام

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50

توهمین سایت دو تا گروه رژیمی هس

وزن شروع:۵۵. وزن هدف:۴۷. با تاپیک بامدادخمار حتما میتونم😊💪💪💪💪تو نباید بخوای که لاغر باشی، تو باید بخوای اندام متناسب و سالم داشته باشی. باید تلاش کنی، بلند شو و ورزش کن.     وزن شروع:55. 🔓  هدف اول :50. 🔐   هدف دوم :۴۷  🔐   قد:۱۵۰. 🔔 وزن الان:۵۳

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

واقعا؟ چه جوری باید عضوش بشم

گروه بامداد خمار

و گروه مانکن های ۱۴۰۰

هر کدومو ک دوست داشتی میری تو تاپیکشون میگی ک میخوای عضو شی

وزن شروع:۵۵. وزن هدف:۴۷. با تاپیک بامدادخمار حتما میتونم😊💪💪💪💪تو نباید بخوای که لاغر باشی، تو باید بخوای اندام متناسب و سالم داشته باشی. باید تلاش کنی، بلند شو و ورزش کن.     وزن شروع:55. 🔓  هدف اول :50. 🔐   هدف دوم :۴۷  🔐   قد:۱۵۰. 🔔 وزن الان:۵۳
گروه بامداد خمار و گروه مانکن های ۱۴۰۰ هر کدومو ک دوست داشتی میری تو تاپیکشون میگی ک میخوای عضو شی

بلد نیستم متاسفانه !!!! 

از کجا باید سرچ کنم ؟ و به کی تایپینگ بدم

2050
بلد نیستم متاسفانه !!!!  از کجا باید سرچ کنم ؟ و به کی تایپینگ بدم

صبر کن ببینم میتونم لینکشونو پیدا کنم واست

2183