2137
2106
عنوان

بالاخره شد😭😭😭

1334 بازدید | 180 پست

۵ روز به موعدم مونده بی بی چک زدم زیر ۱۰ دقیقه هاله افتاد یه خط کمرنگ صورتی

وااای خدا😭😭شکرت🤲🤲

الهی ک دلتون شاد بشه مثل من

الهی هرکی بچه میخواد زودی دامنش سبزشه

ممنونم ازاونایی ک برام دعاکردن🙏🙏🙏🙏😭

فردا باز بی بی چک میزنم اگ بازم هاله افتادوپررنگ تر شد ینی مثبت واقعیه

خدااایاشکرت🤲🤲🤲

خدایااااا😢ممنونم ازت که حاجت روام کردی🤲🤲🤲😍🙈خودت تو دلیمو برام نگه دار🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲آمین

مبارکه😍

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️

چند وقته بخاطر کرونا دندانپزشکی نرفتی؟ با خیال راحت به کلینیک دندانپزشکی کاخ مراجعه کن 

چون اونجا هر 1 دقیقه هوای کل محیط تصفیه میشه. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

2149

خداروشکر 😍😍😍😍😍

ان شاالله روزی همه منتظرا

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
عکسشو بزار 

باچشم پیداهستش تو عکس واضح نیس

انشاالله عکس آزمایشمو شنبه یکشنبه میزارم😍😍😭😭

خدایااااا😢ممنونم ازت که حاجت روام کردی🤲🤲🤲😍🙈خودت تو دلیمو برام نگه دار🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲آمین
ای جانم بسلامتی انشالله بقلش کنی    

مرسی عزیزم ممنونم ازت

خداروشکر 😍😍😍😍😍 ان شاالله روزی همه منتظرا

انشاالله😭😭🙏

2050
باچشم پیداهستش تو عکس واضح نیس انشاالله عکس آزمایشمو شنبه یکشنبه میزارم😍😍😭😭

به امید خدا ایشالا اونم مثبته 🌷🌷💚

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👣👶🏻...nini is loading
خدارو شکر سالم بقل بگیرید💓🌷

ممنونم مهربون😭❤❤

2143
به امید خدا ایشالا اونم مثبته 🌷🌷💚

انشاالله😍😍😍

مبارکه عزیزم منم دعا کن🙏🙏

من به دستات خیره شدم خدایا خودت برام معجزه کن.همین روزا مامان میشم🙏روزی از این روزهای سخت کودک من پا به دنیا می نهد😍 آن  زمان بر من خـدای مهـــربــان نـــام شـــورانگیــز مــــادر می نهد😍
1718