2157
2106

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
هیچوقت فراموش نمیشی مطمئن باش ولی تو مادر بچه ای حق داری ببینیش  چرا خیلی وقته ندیدیش؟

از پنج شنبه هفته پیش با شوهرم دعوامون شد بچه رو برده نمیزارا ببینم

2050

نترس فراموش نمیکنه

فامیل ما دختراشو وقتی یکیش ۶سال و یکیش۷ سالش بود ول کرده رفته بود پی زندگیش بچه ها با چه سختی هایی بزرگ شدن حتی رفتن مهمون خونه مامان بزرگشون مامانشون بیرونشون کرده بود گفته بود برید پیش مامانتون(نامادری رو میگفته) الان که بچه ها از اب و گل دراومدن جفتشونم شوهر کردن بچه هم دارن یادش افتاده بچه داره میاد ميخوره میخوابه😏

شوهرشم رفته روش زن گرفته الاخون والاخون شده 

بچه هاشم عین یه غریبه باهاش رفتار میکنن مجبوری تحملش میکنن

بیز بوردا کرونا گلیب😷                                             کاربر قدیمیم 😁
من یه دخترم و هیچوقت مادرم و فراموش نمیکنم دختر با وفاس خیالت راحت 

کی میگ دختر با وفا هس هاااا؟

من سنگدل ترین دختر مامانمم هه 😏

نمیدونم بخدا این رپ چی داره، ک ننه ها نمیزارن بگوشی هاااااا 😑😫    اهای اونی ک عاشقی بدون اون پسری ک واقعا دوست  داره ب جای لب هات از پیشونیت بو سه میگیره عاقل باش بدون ک عشق واقعیه یا هوسه 😉😊ماک فهمیدیم هوس بود ک و کلی درد کشیدیم لعنت ب هوس هایی ک اسمشو عشق میرارت تو ادمی نبودی ک من عشق واقعیمو ب پات بزارم 😏💔
2143
نترس فراموش نمیکنه فامیل ما دختراشو وقای یکیش ۶سال و یکیش۷ سالش بود بود ول کرده رفته بود پیش زندگیش ...

خب اون بدی کرده درحقشون

اما من شوهرم بچه رو پر میکنه حتی وقتی تو خونه بودیم جلوی خودم مدام ب بچه میگفت مامانت دوستت نداره

من میگم دختر باوفاس اینو همه میگن دختر دلسوزه  شما مشکل داری ب بقیه نپر عزیز من

من نپریدم ب تو همین خاستم بگم 😒

نمیدونم بخدا این رپ چی داره، ک ننه ها نمیزارن بگوشی هاااااا 😑😫    اهای اونی ک عاشقی بدون اون پسری ک واقعا دوست  داره ب جای لب هات از پیشونیت بو سه میگیره عاقل باش بدون ک عشق واقعیه یا هوسه 😉😊ماک فهمیدیم هوس بود ک و کلی درد کشیدیم لعنت ب هوس هایی ک اسمشو عشق میرارت تو ادمی نبودی ک من عشق واقعیمو ب پات بزارم 😏💔
1718