2157
2106

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
2050

یکی از اشناها می گفت توی بیمارستانشون بهش کووید رسید به 1 بخش اما الان دوباره رو به افزایشه...بعد پارسال با تعداد کمتر مبتلا قرمز بودیم امسال زرد...بیشتر بحث تبلیغاته ...

کسی هرگز نمی داند چه سازی می زند فردا چه می دانی تو از امروز چه می دانم من از فردا همین یک لحظه را دریاب که فردا قصه اش فرداست
2143
عزیزم برای کسانی کا دو دوز واکسن رو زدن اگر بگیرن معمولا خفیفتره ولی بقیه نه هیچ فرقی نکرده

ما خانوادگی زدیم.جند وقت پیش با دوستم بیرون بودم.بدون ماسک همو بقل کردیم.رفتیم کافه.این بنده خدا میگفت فکر کنم مهنون داشتم اذیت شدم بدن درد دارم.شبش رفت خونه فهمید کرونا داره.ولی دکترش گفت به خاطر دو دوز واکسنت خفیفه و انتقال نمیدی

هیچی نمیشه انشالله. مایعات فراوون بخورن.حتی الامکان بیمارستان‌نرن

ما خیلیا گرفتن تو فامیل تو این یکی دو سال. دو سه نفر رسما از اون دنیا برگشتن. سه چهار نفر مسن بودن که به رحمت خدا رفتن. ولی تا حالا ندیدم کسی به موقع به پزشک متخصص خوب مراجعه کنه و بدحال بشه. درمان زود شروع بشه مشکلی پیش نمیاد معمولا مگر شرایط خاصی باشه

ما خیلیا گرفتن تو فامیل تو این یکی دو سال. دو سه نفر رسما از اون دنیا برگشتن. سه چهار نفر مسن بودن ک ...

ماهم خیلی مبتلا داشتیم.مادربزرگم‌متاسفانه فوت کرد.

ولی خداروشکر خودم‌با اینکه از اول کرونا با بی ارتی رفت و امد و دارم و خیلی با کرونایی ها در ارتباط بودم.خیلیا دور  و برم گرفتن.و کنارم بودن خوشبختانه نگرفتم

2051