2733
2734
عنوان

جلو بودن پیشونی دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 4339 بازدید | 263 پست
مادر بزرگ عمه عمو  دایی خاله هم ببین  عکس بچه های اونارم ببین ...ولی نگو چرا میخوای ببینی ...

اره باید نگا کنم 

ن ب هیچ کس نمیگم باز ی دکتر دیگه ام میبرم اگه تشخیص کلاه بده باز کلاه و جلو کسی نمی‌بندم ک عیب رو بچم نزارن

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷
دخترم باباش که بیرون میره انقدر سوال پیچم میکنه میگه نگرانشم نکنه اتفاقی برای بابام بیفته 😳  ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂فقط اونجا ک دل تو ام خالی می‌کنه😂😂😂😂😂😂😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترم باباش که بیرون میره انقدر سوال پیچم میکنه میگه نگرانشم نکنه اتفاقی برای بابام بیفته 😳  ...

منم اینجوری بودم بچگیم همش برا بابام قرآن میخوندم کل زندگیم به استرس گذشت همیشه ترس از دست دادن داشتم بزرگسالی وسواس و ترسام دائمی شدیدتر و ترسناکتر شد کلا اون عادت موند روم تپش قلب و عرق سرد هم بهش اضافه کن اگه بگن یکیشون مریضه یا جواب تلفنمو دیر بدن یا همش تو خواب چکشون میکنم 

خواهش میکنم با مشاور حرف بزن یا خودت اطلاعاتتو بالا ببر نزار دخترت این نگرانی باهاش بمونه بخدا آزار دهنده ست

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂فقط اونجا ک دل تو ام خالی می‌کنه😂😂😂😂😂😂😂😂😂

آره گولم میزنه 🤣🤣🤣🤣 بچه‌ها خیلی سیاست دارن با پنبه سر میبرن یه اسلحه قوی دارن به نام گریه 🤕

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
2742
آره گولم میزنه 🤣🤣🤣🤣 بچه‌ها خیلی سیاست دارن با پنبه سر میبرن یه اسلحه قوی دارن به نام گریه 🤕

از گریه نگو ک واقعا اسلحه اس😂😂😂😂😂😂😂

منم اینجوری بودم بچگیم همش برا بابام قرآن میخوندم کل زندگیم به استرس گذشت همیشه ترس از دست دادن داشت ...

جدی؟ بابا این جدیدا شبکه پویا می بینه بعد فکر میکنه باباش میره شهید میشه 🤕منم براش توضیح میدم بعد فراموش می‌کنه وابستگیش به من بیشتره...قبلا میگفت کلاس آنلاین باشه من نمیرم مدرسه الان میگه من میرم مدرسه تو توی حیاط وایسا☹

از گریه نگو ک واقعا اسلحه اس😂😂😂😂😂😂😂

گریه میکنن ما رو هم میزارن تو آمپاس 🤣 

2738
منم اینجوری بودم بچگیم همش برا بابام قرآن میخوندم کل زندگیم به استرس گذشت همیشه ترس از دست دادن داشت ...

عزیزم چقدر استرس کشیدی 😳🤕

کسی متوجه نبود داری ذره ذره آب میشی 

الهی بمیرم دخترا خیلی حساس و احساساتی هستن

عزیزم یه چیز دیگه هم هست باباش خیلی باش بازی میکنه برای همون سراغش و میگیره ☺

جدی؟ بابا این جدیدا شبکه پویا می بینه بعد فکر میکنه باباش میره شهید میشه 🤕منم براش توضیح میدم بعد ف ...

منم فیلمایی که تو رنج سنیم نبود میدیدم اینجوری شدم انگار زود دنیا رو شناختم از خوب و بدش ترسیدم ....من گاهی به جنون میرسم از استرس و وسواس فکری .

منم فیلمایی که تو رنج سنیم نبود میدیدم اینجوری شدم انگار زود دنیا رو شناختم از خوب و بدش ترسیدم .... ...

عزیزم خیلی سخته درکت میکنم آلان خوبی؟ 

عزیزم خیلی سخته درکت میکنم آلان خوبی؟  

نه والا بدبین منفی باف انقدر به چیزای بد فکر میکنم قشنگ کابوسشو میبینم دهنم سرویس میشه تا بخوابمو بیدار شم ....فک کن خوابت گرفته الانه که بخوابی یهو میگم‌پاشو یه سر به بابات بزن پا شدن همانا و بی خواب شدن تا دوساعت بعدش همانا همه رو ذله کردم تف به وابستگی و محبت بیش از حد انقدر منو به خودشون چسبوندن و لوسم‌کردن اینجوری شدم هیچ وقت مستقل و موفق نشدم ای کاش کمی خشک باهام رفتار میکردن و اتاق خوابمو جدا میکردن ...

2706