2733
2739
عنوان

جلو بودن پیشونی دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 4310 بازدید | 263 پست
نه واقعا... من نمیدونم از نزدیک چطوره. ولی پسر منم در حد همین عکس بود و خوب شد. نمیدونم دقیق. دخترم ...

چند وقتگی خوب شد؟؟

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷
از الان شروع کن به بستنش و الانم که هوا داره سرد میشه کلاه تنگ برش کن که رو پیشونیش بیاد

تاثیر داره الان؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم اگه دوس نداری پیشونیش اینجوری باشه ب اصطلاح سرشو با لچک ببند،،تونت بزن برات میاره ،اون هن ...

بچم زدم روسری اوردش 

یعنی با روسری ببندم ؟؟؟

بعد سفت یا شل ببندم ؟؟ 

بعد میشه شب ببندم صبح باز باشه؟؟؟

بله من کارتون باب اسفنجی ریختم فلش یه حرفایی میزنن آدم شرم میکنه 😳 َاصلا آدم می مونه چکار کنه☹ من ...

دختر منم امسال میره پیش دبستانی باز نصف روز مشغوله.  ولی تا شب دیگه پویا میبینه 😁 به قول شما بیرون هم همینجوری نمیره مگه بگم بریم شهربازی و اینا که اونم نمیشه. 

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
2728
دختر منم امسال میره پیش دبستانی باز نصف روز مشغوله.  ولی تا شب دیگه پویا میبینه 😁 به قول شما ب ...

عزیز دلم خدا حفظشون کنه گل دخترتون 😘 

دختره منم پیش دبستانیه خیلی شیرینه...کلاس آنلاین داره من میشینم پیشش خیلی خوبه چیزای جدید یاد میگیره بازم خداروشکر تو مسیر آموزش هستن سرشون گرم میشه  

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
عزیز دلم خدا حفظشون کنه گل دخترتون 😘  دختره منم پیش دبستانیه خیلی شیرینه...کلاس آنلاین داره م ...

خدا دختر شما رو هم حفظ کنه 😍😘 آره خیلی لذت بخشه.

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

پسر من هم جلو بود ولی الان که بزرگ شده اصلا معلوم نیست صحبت شما رو که دیدم یاد اون موقع افتادم

سبحانک انی کنت من الظالمین فاستجبنا له و نجیناه من الغم و کذلک ننجی المومنین                              
2738