2733
2734
عنوان

جلو بودن پیشونی دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 4310 بازدید | 263 پست
بله انقدر مظلومه☺ امشب با باباش داشت بازی میکرد من شوهرم و صدا کردم کارش داشتم تنها مونده بود ساکت ...

وای خدا چقده مظلومه دلممممم رفت براش 

انشالله زیر سایه پدر مادرش بزرگ سه و سلامت باشه همیشهههه

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷

اسی میذاری منم ببینم؟

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ربط داره، اگر دور سر رشد نکنه یعنی شیارهای مغزش زودتر از موعد بسته شده و مغز جا برای رشد نداره و پیش ...

پس بقول بچه ها دکتره کم داشته خاک بر سر

دختر من واویلا دست همه رو از پشت بسته از بس شلوغه ی تنه بر نمیام

بچه باید شیطونی کنه، دختر من استاد خراب کاری بود می شکست میریخت باباش هم تشویقش میکرد 😬

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
2728
به مرور که صورتش رشد کنه تپل شه با پیشونی متناسب میشه از بی دردی واسه خودتون وسواس درست نکنید 

انقد درد تو زندگی دارم ک اینم اضافه شده فعلا رو دردام اگه دکتر تایید نمی‌کرد امیده وسواسی تر نمیشدم

وای خدا چقده مظلومه دلممممم رفت براش  انشالله زیر سایه پدر مادرش بزرگ سه و سلامت باشه همیشهههه

ممنونم عزیزم انشاالله شما هم هر چیزی از خدا بخوای بهت بده دختر نازت هم ببوس خیلی عسله 😍

انقد درد تو زندگی دارم ک اینم اضافه شده فعلا رو دردام اگه دکتر تایید نمی‌کرد امیده وسواسی تر نمیشدم

عکس بچگیه خودت یا شوهرتو نگاه کن یا اطرافیانو قطعا شبیهه یکیتونه ...من نوزادو کودک  اینجوری زیاد دیدم اتفاقا فوق باهوش هم شدن بعدش و فرمشون متناسب شده 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
بچه باید شیطونی کنه، دختر من استاد خراب کاری بود می شکست میریخت باباش هم تشویقش میکرد 😬

شوهرم منو با دستای نی نیمو میزد بعد دخترم‌ با صدای بلند می‌خنده حالا من با دستاش شوهرمو میزدم نمی‌خندید فقط میخواست منو باز بزنه 🤐🤐😂😂😂

2740
ممنونم عزیزم انشاالله شما هم هر چیزی از خدا بخوای بهت بده دختر نازت هم ببوس خیلی عسله 😍

فدات شم عزیزم همچنین شما

عکس بچگیه خودت یا شوهرتو نگاه کن یا اطرافیانو قطعا شبیهه یکیتونه ...من نوزادو کودک  اینجوری زیا ...

خودم ک ن ولی شوهرمو باید ی نگا کنم بچگیشو ندیدم

شوهرم منو با دستای نی نیمو میزد بعد دخترم‌ با صدای بلند می‌خنده حالا من با دستاش شوهرمو میزدم نمی‌خن ...

😁😁😁😁وای عزیز دلم فداش بشم حسابی لذت ببر هر روزی که میگذره دیگه برنمیگرده 

دخترا همشون بابایی هستن 

😁😁😁😁وای عزیز دلم فداش بشم حسابی لذت ببر هر روزی که میگذره دیگه برنمیگرده  دخترا همشون بابا ...

خدانکنه عزیزم 

اره بابا از الان دخترم فرق میزاره😂😂😂😂

خودم ک ن ولی شوهرمو باید ی نگا کنم بچگیشو ندیدم

مادر بزرگ عمه عمو  دایی خاله هم ببین  عکس بچه های اونارم ببین ...ولی نگو چرا میخوای ببینی یک کلاغ چهل کلاغ نکنن بگو دلم میخواد ببینم بچه م به کدومتون کشیده 

عیب رو بچه ت نزاریا

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
خدانکنه عزیزم  اره بابا از الان دخترم فرق میزاره😂😂😂😂

دخترم باباش که بیرون میره انقدر سوال پیچم میکنه میگه نگرانشم نکنه اتفاقی برای بابام بیفته 😳 

انقدر میگه و میگه تا تو دل منم خالی میکنه میرم سراغ گوشی زنگ بزنم بش 😐

2706