2737
2739

دوستان یک مورد اینکه پسره دوستم داره و سه ماهه که با همیم و الان رفتن عسلوییه و سرپرست کارخونه شدن و تازه حقوق مزایاشون بالا رفته و جای پیشرفت داره و به زودی جانشین مدیر کارخونه میشن سطح معمولی خانوادش معمولی و چهرشون هم معمولیه اما اخلاق خوبی داره ..مورد دوم باباشون رئیس کارخونه هستن من اصلا پسره رو ندیدم مگر داخل چند تا عکس که باباشون به من نشون داده و بگم میلیاردن و خونشون گرگانه و چهرش عالیه و المانه و یکی از ماشیناشون لندکروزه ...من خودم یک ادم باسطح معمولی هستم که نامزدی قبلیم به خاطر سطح اقتصادی خانوادم به هم خورد هر چند ما معمولی رو به بالا بودیم...حالا شما بگین چه کنیم...از اون طرف ابای بنده خدا متوجه شده من با مورد اولی نامزد کردم و یکجورایی ناراحته شما نظرتون رو بگین و اینکه اگه با مورد دومی موافقین من چجوری باید با سیاست جلو برم 

زندگی چیزیست که برایت اتفاق می‌افتد، وقتی داری برای چیز دیگری برنامه می‌ریزی😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر بخوای اولی رو به خاطر پول ول کنی نامردیه و اینکه اون شخصی که آلمانه اخلاق و رفتارش زمین تا آسمون ...

میدونی یککم وسوسه شدم واقعیت ...اره المانه داره حقوق میخونه

2742

من تو زندگی با دومی اصلا بهش هیچ اعتمادی ندارم چون می‌دونم همیشه خودشو بالاتر ازم می‌دونه و اینکه آلمانه صد درصد باکسایی بوده

آدما باید هم سطح باشن با کسی ازدواج کن که قدرتو بدونه 

خیلی کلی گفتی... اگر مورد اول رو قبول کنی باید بری عسلویه؟ یا ایشون اونجا باشن و چند هفته یکبار بیان ...

اولی اره با هم اونجا میریم سر کار ..دومی خیر گرگان ایشون برای تحصیل رفتن

من تو زندگی با دومی اصلا بهش هیچ اعتمادی ندارم چون می‌دونم همیشه خودشو بالاتر ازم می‌دونه و اینکه آل ...

من شرایط مالیم رو به باباهه گفتم میگه برامون مهم نیست خود دختر برامون مهمه ...و اینکه هر دو مورد جهاز نمیخوان

2740
به نظرم نامزد خودت رو بچسب چون شناخت ازش داری و کم کم زندگیت رو بساز عزیز.

اره عزیزم یکجورایی نمیدونم چرا وسوسه کمیشم

من خودم چون قصد مهاجرت دارم

خب قطعا آلمان 

ولی بستگی به خودت داره ادم مهاجرتی باشی یانه

اگه نه همون اولی خوبه

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
اولی اره با هم اونجا میریم سر کار ..دومی خیر گرگان ایشون برای تحصیل رفتن

خب، پس با اخلاق و رفتار و طرز فکر دومی باید خییلی بیشتر آشنا شی و تصمیم بگیری

زندگی تو گرگان خیلی بهتر از عسلویه هست و اینکه میگی از نظر سطح خانواده و ظاهر هم دومی بهتره 

البته سطح فرهنگی خانواده ها خیلی مهمه، بهم میخورید؟ از نظر اعتقادی و فرهنگی و.... 

کی قراره برگرده؟ شغلش تو ایران چی میخواد بشه؟ 

من شرایط مالیم رو به باباهه گفتم میگه برامون مهم نیست خود دختر برامون مهمه ...و اینکه هر دو مورد جها ...

من خودم همچین موردی برام پیش اومده طرف اونقد بالا بودن که نمی‌دونم چطوری توضیح بدم خود پسر هم منو دیده بود و خانواده دار بودن براش مهم بود ولی مادرم اصلا قبول نکرد حقیقتش سنم کم بود منم وسوسه شده بودم پامو کرده بودم تو یه کفش که می‌خوام باهاش ازدواج کنم.ولی الان که چند سال گذشته و سر خونه زندگیمم الان فهمیدم که مادرم چی می‌گفت و خداروشکر میکنم که اون زندگی قسمتم نشد.بهش فک کن که با کدوم تا تهش خوشبختی

2706