2737
2734
عنوان

شوهرم قهر کرده الان جیکار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6579 بازدید | 221 پست
من اینقدر تو همه ی خرج های همسرم دخالت نمیکنم.دلش میخواد مقداری از پولش را یه جاهایی خرج کنه.البته خ ...

اخه وقتی این حرفت درسته که ادم پول اضافی داشته باشه الان مثلا این درسته که ما برا خودمون مرغ نمیخریم چون پولمون کمه اما برا مادرشوهرم میخریم چون خواسته؟

دستشون خالیه حق نمیدی؟

درسته ولی خدا روزی رسانه 

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب درسته دستون خالیه ولی خب تقصیر نداره شوهرت و این تقصیر مادر شوهرته ک درک نداره مثلا الان گفته مرغ بگیر شوهرت بیاد تو چشماش زل بزنه بگه نمیتونم بخرم؟ خب  ناراحت میشن هم خوده شوهرت خجالت میکشه که بگه نمیخرم نباید بهش بی محلی میکردی خانمی برای همین ناراحت شده برو پیشش از دلش در بیار

باهم دردهامونو ب خواب میسپاریم:)🕊🌈

مادرم شرایط شمارو داشت 

چون وضع اقتصادی پدرم یه زمانی خوب نبود

اگر اوضاع مالی اوکی باشه در حد اعتدال اشکالی نداره

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2731
مثلا چطوری بگم موصوع رو 

بگو (اسم شوهرت) اصلا درآمدی نداره تو خورد و خوراکمون موندیم حتی نمیتونم هروقت دلم خواست مهمونی بدم، ینی حتی یدونه مرغ هم دیگه مثه قدیم راحت نمیشه خرید 😁

🌼🥺 توروخدا واسه شاغل شدنم و سر کار رفتنم و ازدواج با عشقم صلوات بفرست مهربون 💚✨                                           اگر اونقدر شجاع بودی که شروع کردی، و اونقدر قوی هستی که داری ادامه میدی، پس حتماً اونقدر لیاقت داری که به خواسته ات، یا حتی به بهتر از اون برسی!   (متعهد❤️👩‍❤️‍👨)                  

دفه بعد چیزی خرید بجای ذوق کردن و... ازش بگیر بشور و بسته بندی کن بزار یخچال اگه روش اومد بگه واسه مامانم خریدم بگو هر وقت اول یخچال خونمونو پر کردی حق داری واسه مامانت بخری

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2740
عجب طلبکارم هست حالا این به کنار حالا محل نمیده که نمیده به جای اینکه داد بزنی یکم نازشو بکش ایش توا ...

خیلی دلم شکسته، اصلا تو هاله ای از ابهامم نمیدونم دقیقا الان باید چیکار کنم

واسه زنش خرج کنه کم نزاره بعد اضافه تر برای مادرش وقتی پدر داره وظیفه پسر نیس خرج مادرو بده شما پدر ...

اوهوم باشه تاثیر گذار بود😬

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
اخه وقتی این حرفت درسته که ادم پول اضافی داشته باشه الان مثلا این درسته که ما برا خودمون مرغ نمیخریم ...

بگو مرغ بخرید تو خونه نیس هرچی لازم داری بگو بخره نمیخواد از خودت بزنی.کم کم میفهمه پولش نمیرسه دوجا خرج کنه.همه چیز که نباید گفته بشه مردها تا نفهمن کار خودشون را میکنن

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️

سلام به بزرگترین تیم پزشکی آنلاین به سرپرستی دکتر خراسانی بپیوندید

مشاوره روانشناسی در منزل

مشکلات نازایی آقایان و بانوان

تعیین جنسیت،هوش،وزن گیری جنین و کودک و ... استوری کنید قرعه کشی نفر اول گوشی هفت میلیونی به انتخاب برنده

نفر دوم دومیلیون وجه نقد و بیست نفر شارژ پنجاه هزار تومانی

https://wa.me/ 989025059814

2706