2703
2553
عنوان

شوهرم قهر کرده الان جیکار کنم؟؟؟

6579 بازدید | 221 پست

وقتی اومد خونه دیدم یه مرغ دستشه با ذوق گفتم مرغ خریدیییی؟؟!!

اونم گفت نه برا مامانم خریدم، براخودمونم خواستی میخرم، منم خیلی ناراحت شدم، اخه هروقت میخواییم بریم خونه مادرشوهرمینا،حتما زنگ میزنه میگه فلان چیزو بخر و شوهرمم میخره،ماهم خیلی دستمون خالیه خیییلی زیاد...منم هیچی نگفتم اما از شوهرم ناراحت شدم و از مادرشوهرم که درکمون نمیکنه،تا یه ساعت هرچی میگفت سرسنگین جواب میدادم اما میگف ناراحتی میگفتم نه...بعد گفتم شام بیارم بخوریم گفت شام نمیخورم چون بهم محل نمیدی نمیدونم جرا...البته میدونست ولی به رو نمی اورد..منم به رو نمی اوردم که از بی درکی مامانت خسته شدم، چون هروقت درباره اینا حرف میزنم از اولش دعوا میشه، خلاصه داد زد سرم که چته محل نمیدی منم اب پاشیدم روش و گفتم داد نزن من چیزیم نیس تو الکی داری دعوا میکنی، خلاصه قهر کرده رفته تو اتاق، نمیدونم برم پیشش یا تنهاش بزارم تا بدونه در ایام بی پولی برا بقیه خرید نکنه،خیلی دل شکسته ام، اصلا نمیدونم چیکار کنم...

تاپیک قبلمم به همین ربط داره بخونید متوجه میشید قضیه رو..

فقط به دادم برسید

شدیدا محتاج راهکارهاتون و حرفاتونم..شدییید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7435327/حس-میکنم-مادرشوهرم-بهم-دعای-زبان-بند-داده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باتوجه به اینکه امشب ۴شنبه اس فردا خودش میاد اشتی نگران نباش😂

😂😂

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!
2720

نه تو نرو اون بیاد

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام

مادرش بقیه نیس😐

یعنی قراره عروس منم همینحوری باشه

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2714

با مادرش سربسته صحبت کن که بفهمه، شوهرت ک گناهی نداره

🌼🥺 توروخدا واسه شاغل شدنم و سر کار رفتنم و ازدواج با عشقم صلوات بفرست مهربون 💚✨                                           اگر اونقدر شجاع بودی که شروع کردی، و اونقدر قوی هستی که داری ادامه میدی، پس حتماً اونقدر لیاقت داری که به خواسته ات، یا حتی به بهتر از اون برسی!   (متعهد❤️👩‍❤️‍👨)                  

من اینقدر تو همه ی خرج های همسرم دخالت نمیکنم.دلش میخواد مقداری از پولش را یه جاهایی خرج کنه.البته خودمم دستم بازه واسه کارام وقتی هم پول نباشه خودش میفهمه انقدر دقیق نشین

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
الیگ قهر نکن سنگین نباش بشین بهش بگو بزار بفهمه سنگینیت دلیل داره بره درستش کنه

صلوات دادم برای امضات

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
2706