2733
2739
خب اگ هیسترو کردی بگو برات خراش رحم هم بزنن درصد موفقیت رو بالا میبره اگ خراش بزنی هم یک ماه بعدش م ...

خراش چیه ؟ من هنو هیتروسکپی نکردم.چجوری هست واس چی هست اصن

خراش چیه ؟ من هنو هیتروسکپی نکردم.چجوری هست واس چی هست اصن

ی خراش تو دیواره رحم..ک خودت متوجه نمیشی باهمون بیهوشی واسه هیستروعه

با ی دوربین خیلی کوچیک داخل رحمو نگاه میکنن اگ مشکلی داره رفع کنن

سرچ کن تو گوگل متوجه میشی

پروفایلم... ارزومه... لطفا واسه رسیدن بهش یدونه صلوات واسم بفرستید..❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی خراش تو دیواره رحم..ک خودت متوجه نمیشی باهمون بیهوشی واسه هیستروعه با ی دوربین خیلی کوچیک داخل ...

چقد هزینه کردی واس ای وی اف؟ اخرش حامله شدی?خیلی خستم ازین همه دکتر رفتن.💔

چقد هزینه کردی واس ای وی اف؟ اخرش حامله شدی?خیلی خستم ازین همه دکتر رفتن.💔

خیلی

شاید تاحالا صد تومن شده باشه..

سه چهار ساله

هنوزم درگیرم و باردار نشدم

2728
خواهش میکنم.تو رو خدا برام دعا کن پنج ساله منتظرم شوهرم به هیچ عنوان برای آی وی اف باهم همکاری نمیکن ...

ایشالله باردار میشی عزیزم یه نی نی خوشگل و تپل مپل. باز بیا اینجا خبر بارداریتو ب ماهم بده تا خوشحال بشیم عزیزم.

خیلی شاید تاحالا صد تومن شده باشه.. سه چهار ساله هنوزم درگیرم و باردار نشدم

میشی عزیزم.خدا بزرگه نا امید نباش. هزینه ها خیلی بالاس. ما خودمون داریم وام میگیریم تا بریم.اهل کجایی؟ چند سالته. مشکلتون واس بارداری چیه عزیزم؟ ب همین وقت اذان ایشالله خدوند دامن همه ورو سبز کنه🙏🙏🙏

میشی عزیزم.خدا بزرگه نا امید نباش. هزینه ها خیلی بالاس. ما خودمون داریم وام میگیریم تا بریم.اهل کجای ...

ممنونم ۲۴ سالمه اره ناامید نیستم حتما ی حکمتیه..وقتش برسه ب ماهم میده..خدا مهربونه

2740
منم 25 سالمه. 💔.  مشکل چیه ک هی منفی میشه ای وی اف؟

معلوم نیس دارم ازمایش ایمنی میدم..شاید ایمنی بدنم بالاس جنین رو پس میزنه.. هنوز کامل نشده مشخص نیس

معلوم نیس دارم ازمایش ایمنی میدم..شاید ایمنی بدنم بالاس جنین رو پس میزنه.. هنوز کامل نشده مشخص نیس

ایشالله حامله میشی عزبزم چله سر بگیر نماز بخون قران بخون ب خدا توکل کن میبینی ک اونوقت همه چی درست میشه. نا امید نباش. خدا بزرگه.همه چیز درست میشه عزیزم.

ایشالله حامله میشی عزبزم چله سر بگیر نماز بخون قران بخون ب خدا توکل کن میبینی ک اونوقت همه چی درست م ...

اره هرچی خدابخاد

ممنونم ازت

بچه ها بیمارستان های دولتی که ای وی اف انجام میدن هم خوبن قیمتها هم تحت پوشش بیمه هست و هزینه زیادی نمیشه فقط شاید یه مقدار معطل بشید.ولی وقتی میایید تو این راه اولا سعی کنید فقط خودتون و همسرتون در جریان کارها باشید و به کسی حرفی نزنید کاملا بیخیال باشید و بسپارید به خدا شما فقط سعی کنید ارامش داشته باشید و کارهایی که دکتر میگه و انجام بدید مطمئن باشید نتیجه میگیرید الان انقدر درمان های متنوع برای ناباروری هست که محاله کسی نتیجه نگیره فقط باید واقع بین باشید و تعصب کورکورانه نداشته باشید که نه نباید تو کار خدا دخالت کرد و این جور چیزا.فقط تمرکزتون و بذارید رو کارتون

لطفا گزارش بزنید برام