2733
2739

منم دکتربهم گفت آی وی اف کن 

ولی من کلا بیخیالش شدم

خیلی دوست دارم یه سری تغییرات درون خودم ایجادکنم.استارت تغییرات مثبت 11فروردین1401😄اگه  زدم زیر قولم میام اینجامینویسم که شماها دعوام کنید که عهدم وشکستم😄😃اگه امضام وخوندی وحوصله داشتی بپرس فندق سر قرارت هستی یانه اگه نبودم دعوام کن😄😲😓فندق سرقرارش نبود ولی از18فروردین دوباره تصمیم گرفتم پای عهدم بمونم.چون زدم زیرقولم هرکی امضام وخوند.یادآوری کنه که این سری سر قولم بمونم😄😄(اینجانب فندقی بااراده که تو تصمیمیش موفق شد👏👏)❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا عزیزم بیخیال چرا؟ چند ساله ازدواج کردی؟

چون وقتش که برسه بچه داربشم 

میشم 

اینا زور وخرج الکی انجام بدم.

هرزمان خداخواست منم مامان میشم

خیلی دوست دارم یه سری تغییرات درون خودم ایجادکنم.استارت تغییرات مثبت 11فروردین1401😄اگه  زدم زیر قولم میام اینجامینویسم که شماها دعوام کنید که عهدم وشکستم😄😃اگه امضام وخوندی وحوصله داشتی بپرس فندق سر قرارت هستی یانه اگه نبودم دعوام کن😄😲😓فندق سرقرارش نبود ولی از18فروردین دوباره تصمیم گرفتم پای عهدم بمونم.چون زدم زیرقولم هرکی امضام وخوند.یادآوری کنه که این سری سر قولم بمونم😄😄(اینجانب فندقی بااراده که تو تصمیمیش موفق شد👏👏)❤❤

اگه همه ازمایشاتون کامل باشه و همه چی اوکی باشه

ی سیکل روز دوم پریودت میری سونو واژینال میشی دارو بهت میدن میای دوباره روز ششم یا هفتم یا هشتم....سیکلت...بستگی ب شرایطت داره دوباره میری سونو میشی باز بهت دارو میدن دو س روز بعدش میری سونو ک شدی دو سه روز بعدش زمان میدن واسه تخمک کشی و همون روز از شوهرت هم نمونه میگیرن بعد باتوجه ب شرایط خودت و جنین هات روزی رو تعیین میکنن واسه انتقال ک معمولا س چهار روز بعد تخمک کشی میشه...اگ همه چی اوکی باشه

پروفایلم... ارزومه... لطفا واسه رسیدن بهش یدونه صلوات واسم بفرستید..❤ 
2738
چون وقتش که برسه بچه داربشم  میشم  اینا زور وخرج الکی انجام بدم. هرزمان خداخواست منم ما ...

صد در صد تا اون بالایی نخواد نمیشه. ولی خب توهم باید یه حرکتی بزنی. خدا گفته از تو حرکت از من برکت. تو شرو بکن تا خدا هم بهترینشو بهت بده

صد در صد تا اون بالایی نخواد نمیشه. ولی خب توهم باید یه حرکتی بزنی. خدا گفته از تو حرکت از من برکت. ...

من چندسال دنبال دکتر بودم 

خیلی تلاش کردم انواع واقسام امپولارا زدم

بنظرمن بچه یه چیزیه که فقط بایدخدا بخواد

تا اون نخواد من خودم وبکشم 

وانواع واقسام دارو مصرف کنم نمیشه 

البته این عقیده ی من گلم

انشاالله شما به زودی زودی صاحب یه نی نی نازبشید😍

هیتروسکپی رحم اینا رو پس چه مرحله ای میگیرن؟

اونارو بستگی داره اگ چندبار منفی بشین و بخان دنبال علت باشن..یا هم فک کنم اگ خودتون بخاین

چون واسه من بعد سه بار منفی شدن انجام دادن

اونارو بستگی داره اگ چندبار منفی بشین و بخان دنبال علت باشن..یا هم فک کنم اگ خودتون بخاین چون وا ...

چون لکه بینی دارم. بعضیا میگن زخمه نمیدونم بخدا. اخرین دکتری ک رفتم گفتن برو ساری رحمتو هیتروسکپی کن

چون لکه بینی دارم. بعضیا میگن زخمه نمیدونم بخدا. اخرین دکتری ک رفتم گفتن برو ساری رحمتو هیتروسکپی کن

خب اگ هیسترو کردی بگو برات خراش رحم هم بزنن درصد موفقیت رو بالا میبره

اگ خراش بزنی هم یک ماه بعدش میری تو سیکل ای وی اف

2706