2733
2734

من همین ی ربع پیش

داشتیم با خالم و مامانبزرگم زیر تختو مرتب میکردیم تشکش خیلی سنگین بود من و خالم گرفته بودیم ننه بزرگمم زیرشو تمیز میکرد یهو فینم اومد پایین طاقت نیاوردم دستمو ورداشتم دماغمو پاک کنم تشک افتاد رو دست ننه بزرگم کلی فحشمون داد من و خالم مرده بودیم از خنده😂😂😐مامانمم سر نماز بود ویبره میرف😂😂

بمونه یادگاری🧡🍂

خیلی وقت پیش 

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

پارسال شایدم ۲ سال پیش

پیاز داغو دیدن تا پیشش وایسادی مستقیم زل میزنه تو چشمات میگه نمیپزم نمیپزم نمیییپزم ی دیقه ولش میکنی میری میای میبینی سوخته میگه خو تقصیر خودت بود حواست بهم نبود سوختم 😑😑

عزیزم😂😂😂😂

ایشالله که همیشه‌بخندی 

فقط مامانت🤭😂

هرگز بخاطر این که دیگران تورا بپذیرند،تغییر نکن...🍃🦋بانظروعقیده‌ی‌من مخالفی یواش بکش کنار احتیاجی به بحث نیس😏✋

از ته دل یادم نیس واقعا😐😂

ولی همین الان اهنگ گذاشته بودم صداش زیاد بود یهو گفت ک.ن لقش😐😂ابروم جلو مامان بابام رفت 

از ته دل لبخند زدم😐😂😂😂😂

ای تف ب این زندگی😐🔪میخام حرص نخورم ولی نمیشه 
2738

من‌همیشه درحال خنده‌ام  ولی زیاد از ته دل نیس🥴😂😂

هرگز بخاطر این که دیگران تورا بپذیرند،تغییر نکن...🍃🦋بانظروعقیده‌ی‌من مخالفی یواش بکش کنار احتیاجی به بحث نیس😏✋
2706