2726

من همین ی ربع پیش

داشتیم با خالم و مامانبزرگم زیر تختو مرتب میکردیم تشکش خیلی سنگین بود من و خالم گرفته بودیم ننه بزرگمم زیرشو تمیز میکرد یهو فینم اومد پایین طاقت نیاوردم دستمو ورداشتم دماغمو پاک کنم تشک افتاد رو دست ننه بزرگم کلی فحشمون داد من و خالم مرده بودیم از خنده😂😂😐مامانمم سر نماز بود ویبره میرف😂😂

بمونه یادگاری🧡🍂

خیلی وقت پیش 

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پارسال شایدم ۲ سال پیش

پیاز داغو دیدن تا پیشش وایسادی مستقیم زل میزنه تو چشمات میگه نمیپزم نمیپزم نمیییپزم ی دیقه ولش میکنی میری میای میبینی سوخته میگه خو تقصیر خودت بود حواست بهم نبود سوختم 😑😑

عزیزم😂😂😂😂

ایشالله که همیشه‌بخندی 

فقط مامانت🤭😂

هرگز بخاطر این که دیگران تورا بپذیرند،تغییر نکن...🍃🦋بانظروعقیده‌ی‌من مخالفی یواش بکش کنار احتیاجی به بحث نیس😏✋

از ته دل یادم نیس واقعا😐😂

ولی همین الان اهنگ گذاشته بودم صداش زیاد بود یهو گفت ک.ن لقش😐😂ابروم جلو مامان بابام رفت 

از ته دل لبخند زدم😐😂😂😂😂

ای تف ب این زندگی😐🔪میخام حرص نخورم ولی نمیشه 

من‌همیشه درحال خنده‌ام  ولی زیاد از ته دل نیس🥴😂😂

هرگز بخاطر این که دیگران تورا بپذیرند،تغییر نکن...🍃🦋بانظروعقیده‌ی‌من مخالفی یواش بکش کنار احتیاجی به بحث نیس😏✋
2706