2137
2106
عنوان

تورم

48 بازدید | 3 پست

همه چیز گرون و گرونتر می شه..ایران خودرو مبلغ پیش فروشو کم کرده که مردم مجبور باشن مبلغ بیشتری رو سال دیگه  با افزایش قیمت ها بپردازند. مردم خودشونم به هم رحم‌ندارن قیمت اجناسو هر طور دوست دارند بالا می برند..بعضی از این مردم از گرونتر شدن خوشحالن..از بالارفتن طلا..ماشین..بورس..ملک...چون سرمایه گذاری کردن و می خوان سود کنن..غافل از این که این چرخه تورم رو افزایش می ده..شاید در کوتاه مدت به نفعشون باشه اما در طولانی مدت و سطح ملی به نفع هیییچ کدوممون نیست..

چشم استاد

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست. چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈استاد قرائتی: مدرک دانشگاهی مثل کش تنبونه! واجبه ولی بااهمیت نیست‌دیپلم هم که مثل تنبونه!نداشتنش مایه آبروریزیه داشتنشم افتخار نیست😜 یک عدد حفظ کننده بعضی غزلیات حافظ😊جان من است او⁦♥️⁩مولوی⁦♥️⁩دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⚠️خدا ممکنه ببردت لب پرتگاه.ولی یا پرتت نمیکنه یا اگه پرتت کنه وایمیسته اون پایین می‌گیردت✴️

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.