2733
2734
عنوان

خدایی یه لحظه بیاید😕

| مشاهده متن کامل بحث + 302 بازدید | 47 پست
بله عزیزم 

راهتون دور بود یا نزدیک؟

چ کاری کردی ک خدا انقد دوست داشت ک ب عشقت رسیدی (:

کاربری که داری امضامو میخونم قلبم بد شکسته💔یه صلوات برای درست شدن مشکلم بفرست شاید خدای من صدای تو رو شنید
دوست بودین؟

ن دوست نبودیم هم دانشگاهی بودیم من عاشقش بودم خودش خبرنداشت ولی من اینطوری فکر میکردم نگو اونم منو دوست داشته اومدن خواستگاریم کاملا ینتی ازدواج کردیم

😐        🥴         🙄         😑                                  \|/        \|/         \|/         \|/                                  \  /       \   /        \  /         \ /            آدم وقتی تو نی نی سایته👆                                     اینام آدمن دیگه من چکار کنم سرو گردنشون از هم جدا افتاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توهم میخوای باعشقت ازدواج کنی،؟

خانوادش مخالفت کردن از هم دور شدیم

ی هفتس مریض شدم گوشه خونه افتادم (:

کاربری که داری امضامو میخونم قلبم بد شکسته💔یه صلوات برای درست شدن مشکلم بفرست شاید خدای من صدای تو رو شنید
2731
خانوادش مخالفت کردن از هم دور شدیم ی هفتس مریض شدم گوشه خونه افتادم (:

منم یه هفته؟؟شش ماه رف یه ماهه برگشته هرکاری کردم از له کردن غرور تا فوش بازم دست بردار نیس میگه مجبور شدم برم ببینم بی تو چی میشم تا راضی بشن الان همه راضین من راضی نیستم موندم چیکار کنم

♡✞دُختَرے باش‌ کـ رُویاهاشُو به ‌اَهدافش‌ تَبدیل‌ کَرده✞♡    
راهتون دور بود یا نزدیک؟ چ کاری کردی ک خدا انقد دوست داشت ک ب عشقت رسیدی (:

راهمون دور بود کلا انگار خدا میخواست امدم شهرشون هم دیگرو تو دیدیم بهم شماره داد قبول نمیکردم بلخره با کلی اصرار قبول کردم شب میخواستم زنگش بزنم ولی شماره رو اشتباه نوشته بود به گفته خودش تو یه نگاه عاشق شده بود دوباره فرداش که رفتیم بیرون تو یه مسیر داشتم میرفتم جلوم دیدمش اصلا باور نکردنی انگار خدا سر راه هم قرارمون داده بود 

زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟
2740
منم یه هفته؟؟شش ماه رف یه ماهه برگشته هرکاری کردم از له کردن غرور تا فوش بازم دست بردار نیس میگه مجب ...

کاش منم جای تو بودم نمیدونی چ زجری میکشم😭💔 

اینستا داری اونجا حرف بزنیم؟

راهتون دور بود یا نزدیک؟ چ کاری کردی ک خدا انقد دوست داشت ک ب عشقت رسیدی (:

در مورد کار خوب هم نمیدونم ولی الان همش پیش خودم میگم خدایا چه خطایی کرده بودم که تاوانش شد این مرد

زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟
در مورد کار خوب هم نمیدونم ولی الان همش پیش خودم میگم خدایا چه خطایی کرده بودم که تاوانش شد این مرد

وااا یعنی پشیمونی منم از همین میترسم

♡✞دُختَرے باش‌ کـ رُویاهاشُو به ‌اَهدافش‌ تَبدیل‌ کَرده✞♡    
راهمون دور بود کلا انگار خدا میخواست امدم شهرشون هم دیگرو تو دیدیم بهم شماره داد قبول نمیکردم بلخره ...

منم عشقم رفته خانوادش مخالف کردن تو رو خدا دعا کن همچی حل شه من ب خدا گفتم پشتم باش وقتی میام تو این رابطه وگرنه رابطمون بهم بزن نزد ۲ سال باهاش بودم الان شدم ی دختر مرده خانوادم نگرانمن تا حالا اینجوری منو ندیده بودن😔😔💔💔

چیکار کردی ک انقد خدا دوست داره (:

چرا مگ دوسش نداری؟

2706