2737
2739
عنوان

خدایی یه لحظه بیاید😕

| مشاهده متن کامل بحث + 302 بازدید | 47 پست
وااا یعنی پشیمونی منم از همین میترسم

اره خیلی زندگیم تباه شد اونی که میخواستم نبود و نشد تاوانی عاشقیمو بد دارم پس میدم 

زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟
منم عشقم رفته خانوادش مخالف کردن تو رو خدا دعا کن همچی حل شه من ب خدا گفتم پشتم باش وقتی میام تو این ...

پسپار دست خدا نکن پیش قدم نشو اون اگر میخواستت با حرف خانوادش نمیرفت 

زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا مگ دوسش نداری؟

دوس داشتن تنهایی کافی نیست 

2731
چ کار خوبی تو زندگیش کرده ک خدا اینجوری هواشو داره (:

عزیزممممم🥺♥️ عشق سختی های خودشو داره اینکه با سختی بهم برسید عشقتونو ارزشمند تر میکنه........ امیدوارم زودِ زود بهم برسین🥺🥺🤩

بیا خوب باشیم.....؛
پسپار دست خدا نکن پیش قدم نشو اون اگر میخواستت با حرف خانوادش نمیرفت 

فقط خدارو دارم دلم خیلی شکسته قرار نبود اینجوری شه

کاربری که داری امضامو میخونم قلبم بد شکسته💔یه صلوات برای درست شدن مشکلم بفرست شاید خدای من صدای تو رو شنید
فقط خدارو دارم دلم خیلی شکسته قرار نبود اینجوری شه

شاید قسمت هم نیستید نجنگ با قسمتت بگو خدایا همه چیز دست تو خودت بهترینا برام رقم بزن

شاید قسمت هم نیستید نجنگ با قسمتت بگو خدایا همه چیز دست تو خودت بهترینا برام رقم بزن

چی بگم تو اوج بدترین شرایط زندگیم اومد تو زندگیم دلم میخواد قسمتم شه😄

کاربری که داری امضامو میخونم قلبم بد شکسته💔یه صلوات برای درست شدن مشکلم بفرست شاید خدای من صدای تو رو شنید
2740

عزیزم کلییی دعات کردم  کلی ایت الکرسی خوندم برات از حضرت عباس خواستم مشکلتو حل کنه موقع اذان هم دعات کردم خیلی

انشاالله که معجزه بشه حاجتروا بشی عزیزدلم

اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا قَمَرِبَنی هاشِم..❤
عزیزم کلییی دعات کردم  کلی ایت الکرسی خوندم برات از حضرت عباس خواستم مشکلتو حل کنه موقع اذان هم ...

منم همیشه سر نمازام دعات میکنم بهترین کاربری بودی ک تو نینی سایت دیدمت😍🙏 بعد از حل شدن مشکلم ی تاپیک میزنم ازت کلی تشکر میکنم پیش همه😍💛🌹🌹🌹

منم همیشه سر نمازام دعات میکنم بهترین کاربری بودی ک تو نینی سایت دیدمت😍🙏 بعد از حل شدن مشکلم ی تاپ ...

انشاالله کا حاجت روا بشی

قربونت بشم

خواستی دعام کنی صلوات بفرس برا شهید ابراهیم هادی و حضرت عباس

اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا قَمَرِبَنی هاشِم..❤
انشاالله کا حاجت روا بشی قربونت بشم خواستی دعام کنی صلوات بفرس برا شهید ابراهیم هادی و حضرت عباس

چشم حتما تقدیم میکنم به این دو بزرگوار🌹