2733
2739
عنوان

شما بودین ناراحت میشدین ؟

165 بازدید | 22 پست

با کسی که قصدمون جدیه حرف میزدم فهمیدن یه نوع صابون خارجی تو شهرشون کم پیدا میشه ( ما منطقه ازاد داره شهرمون پیدا میشه ) قیمتشم دونه ای ۳۵ ۴۰ تومنه گفت من ارزو دارم یه بار دیگه با اون صابون برم حموم ، من هر بار با پست کنار وسایل دیگه ۴ ۵ تا صابون و شامپو خارجی میفرستادم براش

چند وقت پیش بهش گفتم صابونات تموم شده میخوای بازم برات بفرستم چیزی نمیخوای ؟ گفت حالا یه صابونه دیگه چیز مهمی نیست که ما باهاش دست میشوریم ( منظورش دست شویی بود ) در صورتی که قبلا گفته بود برای حموم استفاده میکنه 

خیلی ناراحت شدم حس کردم بهم توهین شده حق دارم ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

جا تشکرش اینو گفته...ناراحت میشم دیگم سراغ نگیر نفرست..میتونست بگه دارم دستت درد نکنه

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
این دفعه براش میخواستم کلی چیزهای خوب درست کنم بفرستم مامانم گفت نکن اینکارو 

نکن مگه ساده گیر اورده

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
اره عزیزم همش رو شامپو هم ۲ تا میخریدم دونه ای ۱۲۰ 

عزیزم لطفا تو خوبی کردن و مهربونی زیاده روی نکن دفعه اول لطفه دفعه های بعد میشه وظیفه همیشه تعادل رو نگه دار حتی تو محبت کردن

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اون در مقابل برات چه کاری میکنه؟

چیزهای گرون خریده منم خریدم هم اندازه اون 

ولی لحنش خیلی ناراحتم کرد جوری که میخواستم باکس اجیل درست کنم براش مامانم گفت لابد میگه اجیل تو شهر خودمون هست 🙂