2737
2734
عنوان

شما بودین ناراحت میشدین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 22 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیزهای گرون خریده منم خریدم هم اندازه اون  ولی لحنش خیلی ناراحتم کرد جوری که میخواستم باکس اجی ...

خب شما دختری باید اجازه بدی اون بیشتر بیاد سمتت یا بیشتر کادو بگیره نکه تو نخری ولی به اندازه

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم خنک شد خوبت کرد حقت بود اه اصلا درک نمیکنم چرا یه دختر خانم ۴ ۵ تاصایون و شامپو خارجی بفرسته واس ...

اونم برام چیزهای خیلی گرونی خریده من عادت ندارم زیر دین کسی باشم از لحنش بدم اومد و دیگه اینکارو نمیکنم

2731
اونم برام چیزهای خیلی گرونی خریده من عادت ندارم زیر دین کسی باشم از لحنش بدم اومد و دیگه اینکارو نمی ...

خریده وظیفشه لطفا جوری رفتار نکن که براش اینجوری جا بیوفته که اگه انومیخره توام باید بخری  یه فرقی بلاخره بین زنو مرد هست 

فعلا این دفعه یه طعنه بزن بگو مثل اینکه دیگه حزو آرزوهات نیس با صابونی که من میخرم بری حموم بزار بفهمه بیشعوریشو فهمیدی 

اون فک میکنه شما داری وظیفتو انجام میدی به نظرمن بجز تولد و سالگردازدواج مادو خریدن زن معنی نداره

خدایا هزاران بارشکرت

گاهی دخترا واسه اینکه طرف بیاد بگیرتشون چه کارا که نمیکنن..فکن با مامانه میشینه واسه پسرمردم هدیه تدارک میبینن...تو اطراف دیدم ازین دخترا و مادرا وای که چقدر بی ارزشن....

گاهی دخترا واسه اینکه طرف بیاد بگیرتشون چه کارا که نمیکنن..فکن با مامانه میشینه واسه پسرمردم هدیه تد ...

گاهی فکر میکنم مردم چقدر ندیده و نشناخته یه طرفه به قاضی میرن و جنبه ی مشورت ندارن وای که چقدر بی ارزشن👌🏻

2740