2733
2739
عنوان

تو بیمارستان هر روز هزار تا کودک میارن که بهشون تجاوز شده

| مشاهده متن کامل بحث + 7795 بازدید | 151 پست

گل گفتی منم خیلی کوچیک بودم بهم تجاوز شد 😭

اصلا ما بد!😤 مگه قبضش میاد دره خونه ی شما؟؟؟!! 😐.  همیشه گفتم 👑 سرمی تا بفهمی شاه کیه. ما خانوما تو ایران حقِ حرف زدن میخوایم برا حرف حق زدن. 

خانواده شوهرم روستایین. برادر زاده شوهرم دوتا دخترن سناشون یسال اختلاف سنی باهم دارن. مدرسه روستاییا دختر وپسر  باهمن. برادر زاده شوهرم گفت ی معلم مرد داشتن دخترارو میبرد تو دفترش لبشونو بوس میکرد این دوتا هم گفتن.   جرعت نداشتن به کسی بگن

من یه مامان آرمی هستم و۲۶سالمه😇تیکر تاریخ خرید ماشینمونه🤏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دقیقا !!! حالا من تو بیمارستان کودکان یه موردی دیدم که وقتی میگم هیچکس باورش نمیشه ! یه دختر 6 ماهه که رد کبودی دستای عموی بی شرفش رو بدنش بود و با خونریزیداخلی همون لحظه که بی وجدان تجاوز کرده بود بچه مرده بود ! اخه با بچه 6 ماهه ادم همچین کاری میکنه ؟؟؟؟

مرد اوني نيس كه هيچي نبينه اونيه كه ببينه بتونه ادم باشه

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
سلام دوستان🌼🌻 برای آبجیم کوچولوم  لایک بزنید دلش رو شاد کنید🌼🌻🌹⁦❤️⁩ https://ajorba ...

همه رو‌کلافه کردین خانم 

خوتون تاپیک جدا بزنید اصن درست نیس این پست رو تو تاپیک همه میذارین😫

2740
متاسفانه همینطوره

تجاوز به هم جنس هم هست . پسرهایی که تو نوجونی هم اذییت شدن و ازار دادنشون . یعتی تف به این بشر که فقط اسم اشذف مخلوقاتو یدک میکشه 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
درسته بايد لباس هاي سكسي تن بچه ها نشه ولي خب اون ذهن اون ادما متجاوز هست كه خيلي كثيفه

لباس سک.سی نپوشن بچه ها که تجاوز بهشون نشه؟دست لباسه ادمه؟با شال و چادر راه برن خوبه؟هر چند به همونا هم تجاوز میشه 

دقیقا !!! حالا من تو بیمارستان کودکان یه موردی دیدم که وقتی میگم هیچکس باورش نمیشه ! یه دختر 6 ماهه ...

آخ خدا 😢

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
2706