2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای ول، نوش جونتون، دوج برای هولد عالیه، البته واردم باشی ترید هم سود میکنی، کلا ارزها خوبن همشون بنظ ...

سلاااام 

عزیزم میشه یه مقدار راهنمایی کنید 

من یه مقدار اندک دانشجویی🤭😊سرمایه دارم

که میخوام به عنوان در آمد ماهیانه بهم سود بده 

۳،۴ تومنه

ارز این قابلیتو داره؟؟؟

و اینم بگم من از مال باختگان و زخم خورده های بورسم همین جریان اخیر 🤦‍♀️و اصلا نه میخوام نه فرصتی دیگه دارم برای از دست دادن سرمایه ام

ارز نسبت به بورس خودمون چطوووره؟

2731
سلاااام  عزیزم میشه یه مقدار راهنمایی کنید  من یه مقدار اندک دانشجویی🤭😊سرمایه دارم که ...

سلام خانمی، پس هم دردیم، ماهم توبورس کلی صرر دیدیم، براماخانمی خیلی خوب بودارز مثلا سال قبل با90 تومن شروع کردیم یکدفعه دوج یه اوج خیلی خوب یگرفت و  سرمایمون شد دویست وخورده ای، اقام خیلی بااسترس ووحساب شده میره جلو، واگه بتونید نوسان گیری یاد بگیرین خیلی خوبه شوهرمن بیشتر این کاروانجام میده، و یه مقداری هم خریده به عنوان سرمایه، یعنی نمیفردشه و بلنددمدت جواب میدهدبیشتر ارز، اگه سوالی داشتید خانمی از اقام بپرسم براتون

جهت مشاوره رایگان درخدمتم

رمز ارز په په 2 رو 2ماه پیش در آخرین لحظاتی که در اوج بوده همسرم خریده به قیمت 120 در کسری از ثانیه ریزش شدید کرد به 80 و 60 و اینا رسید منصرف شد از فروشش، الانم که قیمتش روی 30 تومن. خیلی هم پول لازمیم، 320میلیون سرمایه مون فعلا از دست رفته موندیم چه کنیم

بنظرتون ظرفیتشو داره دیگه برگرده به اون قیمت؟