2733
2739

من فلا کسیو تو زندگیم ندارم و نمیخام وارد این رابطه ها بشم 

باید ازدواج سنتی کنم ولی اینجا همه میگن دیگ کمتر کسی سنتی ازدواج میکنه 

انقد ناامید شدم میترسم دیگه کسی نیاد خواستگاری

موقعیتمم خوبه تقریبا 

شما تو اطرافیانتون ازدواج سنتی زیاد میبینید؟؟؟

بله هست هنوز 

حکایت ما و این زندگی، حکایت "انگشت کوچیکه پا" و پایه ی مبله درسته زندگی خیلی نامرده و زورش ب ما میرسه ولی میخوام بت بگم: مث انگشت کوچیکه پا پرو باش با هر زخمی ک زندگی بت زد درداتو بکش، اما زود ب خودت بیا و نشونش بده کی رئیسه😁🤪 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه بابا هر دو مدل همچنان به مساوات وجود دارن ... هر دو مدل رو میبینم در اطرافیان

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   

خودت حرس نده داداش من جمعه رفت خواستگاری دختر تا حالا دیده بود ازداوج سنتی دیگه هم پسندیدن 

ملت عشق از همه دین ها جداست عاشقان را ملت مذهب خداست......          گروه آبی💙💙 وزن ۶۵ حدف ۵۵                  
2740
خواستگاری سنتی هنوز هست به خودت بستگی داره ک بخوای سنتی ازد کنی یا نه

من دوس ندارم سنتی ازدواج کنم ولی دوس پسرم ندارم که باهاش ازدواج کنم قبلا داشتم هیچ کدومش به ازدواج نرسید دیگ دلم نمیخاد وارد اینجور روابط بشم

خودت حرس نده داداش من جمعه رفت خواستگاری دختر تا حالا دیده بود ازداوج سنتی دیگه هم پسندیدن 

داداشتون خودش دوس دختر نداشت؟؟؟

نظر من اینه پسرایی که اهل کار کردن و زندگین وقت اینجور روابط رو ندارن 

بیشتر اونایی که دوستی ازدواج کردن پسره یا دانشجوعه یا بیکار 

ببخشید راضی هستین شما؟

بله خدا روشکر با اینکه خیلی زود  ازدواج کردیم وزیاد موافق ازدواج با ایشون  نبودم ولی بعد از پنج سال خدارو همیشه شکر می‌کنم به خاطر همسرم خداییش اخلاقش حرف نداره🥰

2706