2737
2734

تروخدااا من دیگههه نمیکشمم چقد به فکر حرف مردم باشیم واسهه آبرو.آبرو مهمتره یا اعصابو روان ما

بابا بزار مامان من طلاقشو بگیرهه راحت شیم

خدایا تروخداا من دیگ نمیکشممم😭😭😭😭 بسه دیگه فردا راضی شه چیزی نگههه

خسته شو ولی دست نَکِش =)🦋برای فرار از ریزش موهاتون اینقد آمپولو قرص نزنید نخورید☹️ من پدر این جور چیزا رو اوردم فقط و فقط یه  دو چیزی واسم معجزه کرده [ رشد کم موهاتون کم پشتی موهاتون ریزش مو  فقط دمنوش سبوس برنج بخورید که داخل تاپیکام توضیح دادمم خودم ازش نتیجه گرفتمم عالیه < معجزست > خیلی به پوستم کمک میکنه جوشارو به مرور از بین میبره پوستو شاداب میکنه😍 بعدی ژل تخم کتانه که باید به ریشه موها زد اگه خواستین پیام بدین دستور درست کردنشو بگم عالیههه این دو مورد بزنین گوگل خودتون درمورد خاصیتاش بخونید امیدوارم استفاده کنید 🩵 

مادرت باید با اجازه پدرش طلاق بگیره؟

بابات آدم خوبیه که بابابزرگت راضی نیست جدا بشن؟

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرت باید با اجازه پدرش طلاق بگیره؟ بابات آدم خوبیه که بابابزرگت راضی نیست جدا بشن؟

بخدا امونمو بریدنن😭😭نهههه خوب کجا بوده یه پا عوضیههه

بابا بزرگ من نمیزارههه به فکر ابروشع فقط

خدایا بنداز دلش راضی شه😭

خسته شو ولی دست نَکِش =)🦋برای فرار از ریزش موهاتون اینقد آمپولو قرص نزنید نخورید☹️ من پدر این جور چیزا رو اوردم فقط و فقط یه  دو چیزی واسم معجزه کرده [ رشد کم موهاتون کم پشتی موهاتون ریزش مو  فقط دمنوش سبوس برنج بخورید که داخل تاپیکام توضیح دادمم خودم ازش نتیجه گرفتمم عالیه < معجزست > خیلی به پوستم کمک میکنه جوشارو به مرور از بین میبره پوستو شاداب میکنه😍 بعدی ژل تخم کتانه که باید به ریشه موها زد اگه خواستین پیام بدین دستور درست کردنشو بگم عالیههه این دو مورد بزنین گوگل خودتون درمورد خاصیتاش بخونید امیدوارم استفاده کنید 🩵 
2731
واقعا بعد طلاق مادر و پدرم اعصاب من آروم تر شده فقط حرف مردم اذیتم میکنه مخصوصا خانواده شوهرم و خود ...

تروخدااا بزارر هرچی میگن بگن واگذار کن بخداا

بهتر از اینه که هر دقیقهه جنگ کتک 

همش به هم پریدننن همش تهمتتت زدننن همش بدبختییی 😭😭😭 خوشبحالت بخدا حرف مردم و فقط واگذار کن بخدا